LED-rippvalgusti Eglo Connect.z Anchorena-Z er EGLO nutikas rippvalgusti, mis ühendab tammespooniga viimistluse ja integreeritud led-valgusallika praktilisuse. Valgusti sobib hästi nii söögilaua, köögisaare kui ka elutoa valgustamiseks, pakkudes tugevat ja ühtlast üldvalgust.
Valguse värvustemperatuuri saab reguleerida vahemikus 2700–6500 K, et luua ruumis soe meeleolu või valida selgem, jahedam valgus. Juhtimine käib AwoX HomeControl rakendusega ning tugi Bluetoothile ja ZigBee 3.0-le aitab valgusti mugavalt nutikoduga siduda. Soovi korral saab kasutada ka eraldi müüdavat kaugjuhtimispulti.
Dimmerdatav valgus võimaldab heledust täpselt paika sättida: eredam valgus sobib toidu valmistamiseks ja tööks, pehmem valgus aga õhtuseks ajaveetmiseks. Integreeritud led-lahendus tähendab, et eraldi pirni pole vaja juurde osta.
| Kaubamärk | EGLO |
| Tootekood | 1489530 |
| Valgusti värvus | Pruun |
| Kupli värvus | Valge |
| Värvitemperatuur (K) | 2700-6500 |
| Mõõdud | 123 x 5.5 x 110 cm ( P x L x K ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 9008606243679 |
| Võimsus (W) | 35 |
| Energiaklass | F |
| Korgus | 110 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 123 cm |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 3980 |
| Valgusti materjal | Puit |
| Kupli materjal | Plastik |
| Tootenimetus | LED-rippvalgusti Eglo Connect.z Anchorena-Z |
| Netokaal (kg) | 3.517 |
| Peamine värv | Pruun |
| Toote tüüp | Rippvalgusti alla Ø25 cm |
| Sokkel | LED |
| Värvus | Helepruun |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 4.213000 |
| Laius | 5.5 cm |