LED-rippvalgusti Eglo Connect.z Lobinero-Z must nutikas rippvalgusti, mis sobib eriti hästi söögilaua, köögisaare või elutoa üldvalgustuseks. Integreeritud LED-valgusallikas annab pehme ja ühtlase valguse ning aitab ruumi terviklikult valgustada.
Valgustooni saab reguleerida vahemikus 3000–6500 K, et valida soojem valgus õhtuseks ajaks või külmem toon keskendumist nõudvateks tegevusteks. Juhtimine käib mugavalt telefoni kaudu ning valgustit saab kasutada nii Bluetoothi kui ka Zigbee 3.0 ühendusega, mis teeb selle sobivaks ka nutikodu lahendustesse. Tootjaks on Eglo.
Hämardamise ja valgustemperatuuri muutmisega saad valguse kohandada vastavalt olukorrale: eredam ja jahedam toon toidu valmistamiseks või tööks, pehmem ja soojem toon õhtusöögiks ja puhkamiseks. Nii on üks valgusti kasutatav mitmes rollis, ilma et peaksid lisavalgusteid juurde planeerima.
Märkus: Kaugjuhtimispult ei kuulu komplekti.
| Kaubamärk | EGLO |
| Tootekood | 1208592 |
| Valgusti värvus | Valge |
| Kupli värvus | Must |
| Värvitemperatuur (K) | 3000-6500 |
| Läbimõõt | 58 cm |
| Mõõdud | 110 x 58 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 9008606244157 |
| Võimsus (W) | 43.2 |
| Energiaklass | E |
| Korgus | 110 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 6000 |
| Valgusti materjal | Alumiinium |
| Kupli materjal | Plastik |
| Tootenimetus | LED-rippvalgusti Eglo Connect.z Lobinero-Z must |
| Netokaal (kg) | 2.300 |
| Peamine värv | Must |
| Toote tüüp | Rippvalgusti üle Ø25 cm |
| Sokkel | LED |
| Värvus | Must |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 3.300000 |