LED-laevalgusti Eglo Connect.z Turcona-Z 45 x 45 cm Eglo nutikas LED-laevalgusti, mis pakub ühes valgustis nii sooja kuni külma valge valguse vahemikku kui ka RGB-värvivalgust. Nii saad valida erksa jahedama valguse koristamiseks või toiduvalmistamiseks ning pehmema sooja valguse õhtuseks lõõgastumiseks.
Valgustit saab juhtida AwoX HomeControl rakendusega ning see töötab nii Bluetoothi kui ka Zigbee 3.0 kaudu, sobitudes nutikodu lahendustega ja häälassistentidega. Soovi korral on võimalik kasutada ka kaugjuhtimispulti (müüakse eraldi). Integreeritud LED-valgusallikas tagab ühtlase valgusjaotuse ning valge plastkate aitab valguse pehmemaks muuta.
Valgustemperatuuri vahemik 2700–6500 K teeb selle praktiliseks nii tööpinna valgustamiseks kui ka üldvalguseks. Dimmimisfunktsioon võimaldab hoida valguse täpselt sellisel tasemel, nagu parasjagu vaja.
| Kaubamärk | EGLO |
| Tootekood | 1208465 |
| Klaasi värvus | Valge |
| Valgusti värvus | Valge |
| Kupli värvus | Valge |
| Värvitemperatuur (K) | 2700-6500 |
| Mõõdud | 45 x 45 x 7 cm ( P x L x K ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 9008606221943 |
| Võimsus (W) | 3.8 |
| Energiaklass | F |
| Korgus | 7 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 45 cm |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 2400 |
| Valgusti materjal | Teras |
| Kupli materjal | Plastik |
| Tootenimetus | LED-laevalgusti Eglo Connect.z Turcona-Z 45 x 45 cm |
| Netokaal (kg) | 1.250 |
| Peamine värv | Valge |
| Toote tüüp | Laevalgustid |
| Sokkel | LED |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 1.550000 |
| Laius | 45 cm |