LED-laevalgusti Eglo Connect.z Salobrena-Z 45 x 45 cm EGLO nutikas LED-laevalgusti, mis loob ühtlase üldvalgustuse ning võimaldab valida just sobiva värvustemperatuuri vahemikus soojast kuni külma valgeni. Tänu sellele saad sama valgustit kasutada nii hubaseks õhtuseks valguseks kui ka tööks või koristamiseks, kui on vaja selgemat ja eredamat valgust.
Valgustit saab juhtida AwoX HomeControl rakendusega ning see töötab Bluetoothi või ZigBee 3.0 kaudu, mis teeb selle sobivaks ka nutikodu lahendustega. Valge viimistlus ja madal profiil sobituvad lihtsalt erinevate sisekujundusstiilidega ning IP20 kaitseklassiga valgusti on mõeldud kasutamiseks kuivades siseruumides, näiteks elutoas, magamistoas, esikus või köögis.
| Kaubamärk | EGLO |
| Tootekood | 1214002 |
| Klaasi värvus | Valge |
| Valgusti värvus | Valge |
| Kupli värvus | Valge |
| Värvitemperatuur (K) | 2700-6500 |
| Mõõdud | 45 x 45 x 5 cm ( P x L x K ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 9008606221820 |
| Võimsus (W) | 21.5 |
| Energiaklass | F |
| Korgus | 5 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 45 cm |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 2500 |
| Valgusti materjal | Alumiinium |
| Kupli materjal | Plastik |
| Tootenimetus | LED-laevalgusti Eglo Connect.z Salobrena-Z 45 x 45 cm |
| Netokaal (kg) | 1.916 |
| Peamine värv | Valge |
| Toote tüüp | Laevalgustid |
| Tootesari | Salobrena |
| Sokkel | LED |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 2.388000 |
| Laius | 45 cm |