LED-laevalgusti Eglo Connect.z Salobrena-Z 30 x 30 cm modernne LED-laevalgusti, mis sobib hästi esikusse, kööki, magamistuppa või kontorisse, kui soovid ühtlast ja silmasõbralikku üldvalgust. Integreeritud LED-valgusallikas annab valgust vahemikus soe valge kuni külm valge, nii et saad valida hubasema tooni õhtuks või selgema valguse töötegemiseks.
Valgustit saab hämardada ning juhtida nutikalt AwoX HomeControl rakendusega Bluetoothi või ZigBee 3.0 kaudu. See teeb igapäevase kasutuse paindlikuks ning sobib hästi ka EGLO nutivalgustuse lahendustega.
Valgustemperatuuri vahemik 2700–6500 K annab rohkem kontrolli ruumi ilme üle: soojem toon loob koduse atmosfääri, jahedam toon aitab paremini keskenduda. Tänu sellele saad sama valgustit kasutada eri tegevuste ja kellaaegade jaoks.
| Kaubamärk | EGLO |
| Tootekood | 1214005 |
| Klaasi värvus | Valge |
| Valgusti värvus | Valge |
| Kupli värvus | Valge |
| Värvitemperatuur (K) | 2700-6500 |
| Mõõdud | 30 x 30 x 5 cm ( P x L x K ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 9008606221813 |
| Võimsus (W) | 15.3 |
| Energiaklass | F |
| Korgus | 5 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 30 cm |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 1790 |
| Valgusti materjal | Alumiinium |
| Kupli materjal | Plastik |
| Tootenimetus | LED-laevalgusti Eglo Connect.z Salobrena-Z 30 x 30 cm |
| Netokaal (kg) | 1.028 |
| Peamine värv | Valge |
| Toote tüüp | Laevalgustid |
| Tootesari | Salobrena |
| Sokkel | LED |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 1.328000 |
| Laius | 30 cm |