LED-laevalgusti Eglo Connect.z Romao-Z Ø 57 cm valge on EGLO nutikas laevalgusti, mis ühendab minimalistliku valge disaini ja paindliku valgusjuhtimise. Integreeritud led-valgusallikas võimaldab valida nii valge valguse tooni (2700–6500 K) kui ka RGB värvilise valguse, et kohandada ruumi ilmet vastavalt tegevusele või meeleolule.
Valgustit saab juhtida AwoX HomeControl rakendusega ning see töötab Bluetoothi või Zigbee 3.0 kaudu. Nii on lihtne seadistada heledust ja värvust ilma seinalülitit vahetamata. IP20 kaitseaste teeb selle sobivaks eelkõige kuivadesse siseruumidesse, näiteks elutuppa, magamistuppa või avaramasse esikusse.
Kui kasutad Zigbee 3.0 lahendust, saad valgusti siduda sobiva nutikodu süsteemiga ning kasutada ka hääljuhtimist. Soovi korral on võimalik valgustit juhtida ka kaugjuhtimispuldiga, mis on müügil eraldi.
| Kaubamärk | EGLO |
| Tootekood | 1491463 |
| Valgusti värvus | Valge |
| Kupli värvus | Valge |
| Värvitemperatuur (K) | 2700-6500 |
| Läbimõõt | 57 mm |
| Mõõdud | 15 x 57 mm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 9008606243914 |
| Võimsus (W) | 35 |
| Energiaklass | F |
| Korgus | 15 mm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 3500 |
| Valgusti materjal | Teras |
| Kupli materjal | Tekstiil |
| Tootenimetus | LED-laevalgusti Eglo Connect.z Romao-Z Ø 57 cm valge |
| Netokaal (kg) | 2.446 |
| Peamine värv | Valge |
| Toote tüüp | Rippvalgusti üle Ø25 cm |
| Sokkel | LED |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 4.158000 |