Laeb

Ettevõttest

BAUHAUS - teie spetsialist tööl, kodus ja koduaias

BAUHAUS on 1960. aastal asutatud eraomanduses olevate Saksa kaubamajade kett, kuhu kuulub üle 260 kaubamaja 19 Euroopa riigis. Soome esimene BAUHAUSi kaubamaja avati Vantaas ja nüüdseks on seal 5 kaubamaja. Esimene BAUHAUS kaubamaja Eestis avati 2010. aastal Lasnamäel, Tähesaju Citys ning teine 2017. aastal Rocca al Mares.

 

Tulles vastu klientide soovidele ja arvestades muutunud turu tingimusi, avas BAUHAUS Eestis oma e-poe 2019. aasta jaanuaris. Lisame oma e-kaubamaja valikusse iga päev sadu tooteid.
 Tutvuge meie pidevalt kasvava tootevalikuga

Palju erinevaid osakondi

Nautige õnnestumise ja tegemise rõõmu! 
Meie kaubamajade valikus on üle 120 000 toote kodude ehitamiseks ja remontimisekssisustamiseks ja aedade hooldamiseks. Ühe katuse alt leiate võrratu valiku kvaliteetseid tooteid eriti konkurentsivõimeliste hindadega.

Lisaks laiale tootevalikule ja soodsatele hindadele saate ka professionaalse ja sõbraliku teeninduse, pakume näiteks remondi ja paigaldusteenusttööriistade laenutustplaatide lõikamist või haagise renti.
Pakume oma personalile palju tootekoolitusi ning meeldivat töö-õhkkonda. Nii kindlustame endale oma ala parima ja kõige asjatundlikuma klienditeeninduse.

Tuntud firmade kvaliteettooted

BAUHAUSis on müügil enamasti vaid tuntud firmade tooted, kuid sellele vaatamata peab firma iseenesestmõistetavaks ka ettevõttesisese kvaliteedikontrolli teostamist. Vaid nii on tagatud toodete vastavus kõrgetele nõudmistele, mida ettevõte ise ja tema kliendid toodetele õigustatult esitavad. Ja sellele lisaks laseb BAUHAUS valmistada ka eksklusiivseid kvaliteetkaubamärke. Tutvuge kaubamärkide valikuga

 

 

Tugev tugi professionaalidest klientidele

Ehitajate ja ettevõtjate jaoks pakub BAUHAUS professionaalseid tooteid ja suurt teenuste valikut. Eesmärgiks on proffide töö lihtsustamine. Pakutakse tipptooteid koos hinnasoodustustega suuremate ostude korral, professionaalset nõustamist, eksklusiivseid teenuseid koos komplekteerimis- ja kojuveoteenusega ning ning boonuste programmi PLUS CARD. 

Tugev meeskond

Töötajad on BAUHAUSi kõige väärtuslikum osa. Töötajate arendamine ja koolitamine on seetõttu kõrgeimaks prioriteediks. Sest lõppude lõpuks on just töötajad need, kes BAUHAUSi kontseptsiooni ellu viivad ja lubatud hea klienditeeninduse igapäevaselt tagavad. Koolitatud järelkasv on ka BAUHAUSi tulevase edu võti. Seetõttu peab ettevõte head väljaõpet väga oluliseks.

Lugege lähemalt BAUHAUSis töötamise võimalustest.

 

Ökoloogiline vastutus

BAUHAUSi kontseptsiooni jaoks pole tähtsad mitte ainult teenindus, kvaliteet ja suur kaubavalik. Üha tähtsamat rolli selles mängib jätkusuutliku arengu toetamine. Ettevõte paneb suurt rõhku sellele, et müügil olevad tooted oleksid keskkonnasõbralikult valmistatud. Seetõttu võttis BAUHAUS endale juba aastaid tagasi kohustuse müüa vaid sertifitseeritud troopikapuitu. FSC sertifikaadiga aiamööbel ja energiasäästlikud ehitusdetailid – need on vaid mõned näited BAUHAUSi keskkonnasäästlikest toodetest. Kliendid võivad hea enesetundega kaubamajas sisseoste teha – igas tootegrupis pakub BAUHAUS ka keskkonnasäästlikke alternatiive.

Lugege ka jätkusuutliku arengu toetamisest.

 

Vali kaubamajad Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.lasnamae@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.rocca@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo