Laeb

Artiklid ja näpunäited

 1. Milline muruniiduk sobiks Sinu aeda kõige paremini?

  Milline muruniiduk sobiks Sinu aeda kõige paremini?

  Muruniitmist on võimalik nautida siis, kui muruniiduk on mõeldud kasutamiseks just sinu aia suurusel pinnal. Me aitame sul muruniitmist nautida!

 2. Veeohutusest: millist päästevesti valida ja kuidas õigesti kasutada?

  Veeohutusest: millist päästevesti valida ja kuidas õigesti kasutada?

  Vee peale minnes ära unusta ohutust. Ujumisoskusele ei saa lootma jääda, hoia paadis alati ka pääste- või ohutusveste. Kuid mis on vahet ohtus,- pääste- ja paukvestil? Ja kuidas neid õigesti kasutada?

 3. Sääsed, eemale!

  Sääsed, eemale!

  Suvi on tõeliselt mõnus aeg… kui vaid neid tüütuid putukaid poleks. Aga ärge laske putukatel oma suvitamist, õhtuseid istumisi ja looduses viibimist segada. Peale tavapäraste koduste vahendite on olemas erinevaid uusi ja tõhusaid tõrjevahendeid sääskede, kärbeste, herilaste, parmude ja puukide peletamiseks. Sääski meelitavad ligi teatud liiki UV kiirgus, valgus ja Sinu väljahingatav õhk.

 4. Bokashi - uue põlvkonna köögikomposter

  Bokashi - uue põlvkonna köögikomposter

  Bokashi meetodil töötlemine on biojäätmete hõlbus, puhas ja keskkonnasõbralik eelkompostitud materjaliks muundamine. See on palju tõhusam alternatiiv seni kasutatud kompostimisele ja sobib suurepäraselt ka kortermajadesse

 5. Aed väikesel õuel või rõdul

  Aed väikesel õuel või rõdul

  Unistad ürtide kasvatamisest ja suvelillede merest, kuid Sul pole suurt õue selle jaoks? Ole mureta, siin on 5 nõuannet, kuidas väiksesse hoovi või rõdule võluv väike aed luua!

 6. Sillutuskividega aiateed kauniks ja porivabaks

  Sillutuskividega aiateed kauniks ja porivabaks

  Sillutuskivid ja õueplaadid lisavad teie õuele ilmet ja vastupidavust. Õuekividest võite rajada mugavalt kauneid käiguteid ja nende abil saate õue jaotada eri osadeks.

 7. Murust ja muruniitmisest

  Murust ja muruniitmisest

  Kaunis muruvaip nõuab rohkem poolt kui esialgu arvata võib. Millal väetada, millal niita, milline niiduk valida ja milleks on õhutamine vajalik? Nendele küsimustele saad vastuse Bauhausi blogist.

 8. Kogu tõde elupuuheki istutamisest ja kasvatamisest

  Kogu tõde elupuuheki istutamisest ja kasvatamisest

  Kuna käes on suur istutamise aeg ja paljud on mõelnud elupuuhekile, siis räägime nende istutamisest ja hooldamisest, et taimed ka peale istutamist kenasti ellu jääksid. 

 9. Grilli valimine: milline grill sobib just sulle?

  Grilli valimine: milline grill sobib just sulle?

  Toidu grillimise lõhn on kindel märk, et suvi on käes. Milline grill sobib just sulle elektri-, gaasi-, söegrill või hoopis suitusahi?

 10. Anname nõu terrassi ehitamiseks

  Anname nõu terrassi ehitamiseks

  Oled mõelnud, et sul võiks olla oma terrass? Terrass on lõõgastumiseks, värske õhu ja päikese nautimiseks ning suviste koosviibimiste pidamiseks. Terrassi saab hõlpsasti ka täitsa ise valmis ehitada!  Loe lähemalt meie nõuandeid, kuidas see unistus teoks teha! 

Posts loader
Vali pood Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 info.lasnamae@bauhaus.ee E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 info.rocca@bauhaus.ee E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
Juhised Lisainfo