Laeb

Artiklid ja näpunäited

 1. Iga kodu tuleohutuks!

  Iga kodu tuleohutuks!

  Tulekahjusid on enamasti võimalik vältida, sest üldjuhul soodustab inimeste endi väär tegutsemine kahjutule süttimist. Paigalda suitsu- ja vinguandurid õigesti ja kontrolli neid regulaarselt! Hoia kodus ka esmased tulekustutusvahendid. Turvalisuse arvelt ei tasu kokku hoida!

 2. Jõulukinkide nimekiri

  Jõulukinkide nimekiri

  Kas jõulukinkide ideed on otsas? Leia täiuslikud jõulukingid oma pereliikmetele, sõpradele või tuttavatele. Loe lähemalt ja saa inspiratsiooni!

 3. Too kaminasoojust jahedatesse õhtutesse

  Too kaminasoojust jahedatesse õhtutesse

  Igatsed kaminat, kuid Sinu kodus pole isegi mitte lõõri, et seda paigaldada? Pole hullu! Nüüdisaegseid kaminaid saab paigaldada ka hiljem pea igale poole, nii elutuppa, kööki kui ka kinnisele klaasitud rõdule või terrassile. Milline kamin Sinu koju sobiks ja mdta tasub paigaldamisel jälgida?

 4. Kindlusta oma vannitoamööblile pikk ja õnnelik elu!

  Kindlusta oma vannitoamööblile pikk ja õnnelik elu!

  Kui soovid kindlustada oma uuele vannitoamööblile võimalikult pika eluea, siis pea meeles mõningaid näpunäiteid, kuidas mööblit valida, muidas puhastada ja kaitsta.

 5. Valmistu pimedaks ajaks

  Valmistu pimedaks ajaks

  Ära lase pimeduse tõttu sügismasendusel peale tulla. Anname Sulle 10 näpunäidet, kuidas erinevate valgustite ja sisustuselementidega luua kodus soe ja hubane õhkkond. 

 6. Näpunäiteid siseruumide värvimistöödeks

  Näpunäiteid siseruumide värvimistöödeks

  Oled tüdinenud oma vanast ja kulunud seinavärvist? Ole mureta, meilt saad mitmeid näpunäiteid kuidas oma seinavärvi uuendada ja mida värvimistöödel silmas pidada. Loe lähemalt blogist!

 7. Ehita ise töölaud või riiul

  Ehita ise töölaud või riiul

  Töölaua või riiuli saad valmis ehitada ilma suurema vaeva ja kulutusteta. Kui ehitad riiuli või abilaua ise, võidad rohkem hoiuruumi ja saad just sellise mööblitüki, mis sulle meeldib ja sobib!

 8. Väetamise võlukunst

  Väetamise võlukunst

  Väetiste tohutult kirev maailm ajab vahel nii mõnegi aiapidaja kimbatusse, millist väetist parasjagu eelistada ning algajal aiapidajalon raske selles maailmas orienteeruda - kellele, mida ja kuidas kasutada. Lisaks anname nõu koduste ökoväetiste tegemiseks

 9. Kahjurite tõrje – tänapäevaselt ja keskkonnasõbralikult

  Kahjurite tõrje – tänapäevaselt ja keskkonnasõbralikult

  Tänapäeval on juurde tulnud uusi taimekaitsevahendeid ja paljud põhimõttedki on muutunud. Mida vähem kasutame kahjurimürke, seda vähem jõuavad kahjulikud ained ka meie toidulauale. Kuidas hooldada oma taimi mürkidevabalt ja keskkonnasõbralikult?

 10. Too välimullivann oma terrassile!

  Too välimullivann oma terrassile!

  Oled unistanud omaenda kodusest väli-spaast terrassil või hoovis? Tee oma unistus teoks! Enne aga uuri, kuhu ja kuidas välimullivanni paigaldada ja kuidas seda hooldada.

Posts loader
Vali kaubamajad Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
info.lasnamae@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
info.rocca@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo