Laeb

Artiklid ja näpunäited

 1. Bokashi – moodne ja kasulik kompostimismeetod

  Bokashi – moodne ja kasulik kompostimismeetod

  Maailmas laineid lööma hakanud bokashi-meetod on palju tõhusam alternatiiv seni kasutatud kompostimisele – sellise menetlusega muutuvad biojäätmed fermenteerumise käigus toitaineterikkaks mullaks vaid mõne nädalaga. Parast fermenteerumist on orgaaniline materjal säilitanud kõik olulised toitaineid, mis mädanemisprotsessis kaotsi läheksid. Lõpptulemusena saadakse esmaklassiline ja kvaliteetne eelkomposteeritud materjal ja toitainerikas fermenteerimisvedelik, mis segatakse mullaga. Ja bokašiga rikastatud muld annab juba korraliku saagi.

 2. Sobiva hekilõikuri valimine ja 7 nõksu targaks kasutamiseks

  Sobiva hekilõikuri valimine ja 7 nõksu targaks kasutamiseks

  Igihaljaid põõsaid ja noort kasvuhoos hekki pügatakse 1 kord aastas - kevadel või august-sept. Soovitud kõrguse saanud hekki võib pügada 1-3 korda aastas - kevadel, august-sept ja vajadusel juunikuus. Kuidas valida sobiv hekilõikur ja millised on õiged töövõtted?

 3. Valmista katus ette talve tulekuks

  Valmista katus ette talve tulekuks

  Katus vajab kontrollimist kaks korda aastas: kevadel pärast lume sulamist ning sügisel, kui lehed puudelt on langenud. Pole pääsenud ka need, kel okaspuud maja ümbruses, sest ka okaspuud vahetavad sügisel oma rüüd. Mida katuste hooldamisel jälgida ja kuidas lihtsamini renne puhastada?

 4. Sügisel istuta kevadised sibullilled

  Sügisel istuta kevadised sibullilled

  Et kevadel aed õisi täis oleks, on just septembris-oktoobris aeg mulda panna kevadlillesibulad. Kuidas istutust planeerida? Kes millal õitseb? Kuhu ja kuidas istutada?

 5. Loo kasvuhoonest sügisõhtuteks oma väike talveaed

  Loo kasvuhoonest sügisõhtuteks oma väike talveaed

  Kasvuhoone võid osta ka sügisel, sest siis on sul võimalus soetada see tavapärasest soodsamalt.
  Kui sügisõhtutel õues istumine juba liiga külmaks kisub, siis raja kasvuhoonest mõnus soe talveaed. Leiad siit ideid kasvuhoone hubaseks sisustamiseks

 6. Sillutuskividega aiateed kauniks ja porivabaks

  Sillutuskividega aiateed kauniks ja porivabaks

  Sillutuskivid ja õueplaadid lisavad teie õuele ilmet ja vastupidavust. Õuekividest võite rajada mugavalt kauneid käiguteid ja nende abil saate õue jaotada eri osadeks.

 7. Bassein koduaias - kuidas hooldada ja puhastada?

  Bassein koduaias - kuidas hooldada ja puhastada?

  Juuli on paras aeg veemõnude nautimiseks. Bassein koduaias on mõnus jahutus kuumal suvepäeval või saunaõhtul. Kuidas basseini hooldada, et vesi kaua puhas püsiks?

 8. Loodusliku veesilma rajamine koduaeda

  Loodusliku veesilma rajamine koduaeda

  Veesilm annab aiale omamoodi võlu, eriti, kui selle servad on maitsekalt kujundatud ning lisatud ka valgustus. Tihti tundub tiigi hooldamine tülika tööna, kuid tänapäeval on palju hooldusvahendeid selle töö lihtsustamiseks.

 9. Värvid, lakid ja lasuurid – vali arukalt õige pinnakaitsevahend

  Värvid, lakid ja lasuurid – vali arukalt õige pinnakaitsevahend

  Suvi on paras aeg remondiga tegelemiseks. Ükskõik, kas võtad ette suvila, majafassaadi või tubade värskenduse, ikka tuleb Sul kokku puutuda värvimisega. Aga värve on poeriiulitel tohutult. Uusi ja tervisesõbralikumaid tehnoloogiaid tuleb aina juurde ja tihti ei pruugi me teadagi, milliseid eriomadustega värve võiksime valida.

 10. Veeohutusest: millist päästevesti valida ja kuidas õigesti kasutada?

  Veeohutusest: millist päästevesti valida ja kuidas õigesti kasutada?

  Vee peale minnes ära unusta ohutust. Ujumisoskusele ei saa lootma jääda, hoia paadis alati ka pääste- või ohutusveste. Kuid mis on vahet ohtus,- pääste- ja paukvestil? Ja kuidas neid õigesti kasutada?

Posts loader
Vali pood Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 info.lasnamae@bauhaus.ee E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 info.rocca@bauhaus.ee E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
Juhised Lisainfo