Laeb

Artiklid ja näpunäited

 1. Leia oma toataim

  Leia oma toataim

  Taimed rõõmustavad meid kõiki oma kauni rohelusega, olgu nad siis õues või toas. Kui mõtled oma kodu kaunistamiseks hankida uusi toataimi, peaks alustama sellest, millist välimust ja atmosfääri soovid oma koju luua.

 2. Nõuandeid toataimede hooldamiseks

  Nõuandeid toataimede hooldamiseks

  Toataimede eest hoolitsemine ei ole keeruline. Anname Sulle olulisi näpunäiteid kuidas taimi ümber istutada, milline muld valida ja kuidas talvel nende eest hoolt kanda. Esitleme ka paari kergesti hooldatavat toataime, mida on algajal kerge kodus kasvatada ning peatume ka koduloomade jaoks ohtlikel taimedel.

 3. Korralikud tööriistad aitavad lumega hõlpsasti hakkama saada!

  Korralikud tööriistad aitavad lumega hõlpsasti hakkama saada!

  Korralik varustus aitab Sul lumekuhjad kontrolli all hoida. Uuri välja, milline lumetööriist sobib Sinu vajadustele, et lumetööd sujuksid kiirelt ja mugavalt

 4. 3 alternatiivi traditsioonilisele kuusele

  3 alternatiivi traditsioonilisele kuusele

  Kas Sinu korterisse ei mahu suur jõulupuu või Sulle ei meeldi okkad? On ka teisi alternatiive. Loe lähemalt ja too jõulutunne oma koju

 5. 4 üllatavat ideed omanäolise jõulukodu loomiseks

  4 üllatavat ideed omanäolise jõulukodu loomiseks

  Jõulud on traditsioonide pidu, kuid kodukaunistus ei pea olema kõigil ühetaoline. Vaata loomingulisi ideid ainulaadseteks jõuludeks!

 6. Kuidas valida saunakerist?

  Kuidas valida saunakerist?

  Kuidas valida sobiv saunakeris, mis oleks ka ohutu? Kas eelistada puu- või elektrikerist? Kuidas arvestada kerise võimsust vastavalt ruumi suurusele? Kuidas valida õigeid kerisekive? Kui soovid rohkem teada, siis loe meie nõuandeid ja muuda saunaskäik täiuslikuks!

 7. Milline dušisein sobib sinu vannituppa?

  Milline dušisein sobib sinu vannituppa?

  Dušisein kaitseb vannituba veepritsmete eest ja annab vannitoale oma stiili. Kuidas aga teada saada, milline dušisein sobib sinu vannituppa? Loe meie artiklit ja leia nõuandeid dušiseina valimise ja mõõtmise kohta.

 8. Aiad ja aiapaneelid – piirdeaed hoovile lihtsalt ja stiilselt

  Aiad ja aiapaneelid – piirdeaed hoovile lihtsalt ja stiilselt

  Piirdeaedadega piiritled oma krundi ja hoovi ning aiaelemente saab mitmekülgselt kasutada ka muul otstarbel. Tutvu ja saa inspiratsiooni BAUHAUSi laiast piirdeaedade valikust. Loe ka näpunäiteid aia värvimiseks või ehitamiseks!

 9. Valmista katus ette talve tulekuks

  Valmista katus ette talve tulekuks

  Katus vajab kontrollimist kaks korda aastas: kevadel pärast lume sulamist ning sügisel, kui lehed puudelt on langenud. Pole pääsenud ka need, kel okaspuud maja ümbruses, sest ka okaspuud vahetavad sügisel oma rüüd. Mida katuste hooldamisel jälgida ja kuidas lihtsamini renne puhastada?

 10. Too kaminasoojust jahedatesse õhtutesse

  Too kaminasoojust jahedatesse õhtutesse

  Igatsed kaminat, kuid Sinu kodus pole isegi mitte lõõri, et seda paigaldada? Pole hullu! Nüüdisaegseid kaminaid saab paigaldada ka hiljem pea igale poole, nii elutuppa, kööki kui ka kinnisele klaasitud rõdule või terrassile. Milline kamin Sinu koju sobiks ja mida tasub paigaldamisel jälgida?

Posts loader
Vali kaubamajad Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
info.lasnamae@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
info.rocca@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo