Laeb

Artiklid ja näpunäited

 1. Valmista katus ette talve tulekuks

  Valmista katus ette talve tulekuks

  Katus vajab kontrollimist kaks korda aastas: kevadel pärast lume sulamist ning sügisel, kui lehed puudelt on langenud. Pole pääsenud ka need, kel okaspuud maja ümbruses, sest ka okaspuud vahetavad sügisel oma rüüd. Mida katuste hooldamisel jälgida ja kuidas lihtsamini renne puhastada?

 2. Sügisel istuta kevadised sibullilled

  Sügisel istuta kevadised sibullilled

  Et kevadel aed õisi täis oleks, on just septembris-oktoobris aeg mulda panna kevadlillesibulad. Kuidas istutust planeerida? Kes millal õitseb? Kuhu ja kuidas istutada?

 3. Loo kasvuhoonest sügisõhtuteks oma väike talveaed

  Loo kasvuhoonest sügisõhtuteks oma väike talveaed

  Kasvuhoone võid osta ka sügisel, sest siis on sul võimalus soetada see tavapärasest soodsamalt.
  Kui sügisõhtutel õues istumine juba liiga külmaks kisub, siis raja kasvuhoonest mõnus soe talveaed. Leiad siit ideid kasvuhoone hubaseks sisustamiseks

 4. Sillutuskividega aiateed kauniks ja porivabaks

  Sillutuskividega aiateed kauniks ja porivabaks

  Sillutuskivid ja õueplaadid lisavad teie õuele ilmet ja vastupidavust. Õuekividest võite rajada mugavalt kauneid käiguteid ja nende abil saate õue jaotada eri osadeks.

 5. Bassein koduaias - kuidas hooldada ja puhastada?

  Bassein koduaias - kuidas hooldada ja puhastada?

  Juuli on paras aeg veemõnude nautimiseks. Bassein koduaias on mõnus jahutus kuumal suvepäeval või saunaõhtul. Kuidas basseini hooldada, et vesi kaua puhas püsiks?

 6. Loodusliku veesilma rajamine koduaeda

  Loodusliku veesilma rajamine koduaeda

  Veesilm annab aiale omamoodi võlu, eriti, kui selle servad on maitsekalt kujundatud ning lisatud ka valgustus. Tihti tundub tiigi hooldamine tülika tööna, kuid tänapäeval on palju hooldusvahendeid selle töö lihtsustamiseks.

 7. Värvid, lakid ja lasuurid – vali arukalt õige pinnakaitsevahend

  Värvid, lakid ja lasuurid – vali arukalt õige pinnakaitsevahend

  Suvi on paras aeg remondiga tegelemiseks. Ükskõik, kas võtad ette suvila, majafassaadi või tubade värskenduse, ikka tuleb Sul kokku puutuda värvimisega. Aga värve on poeriiulitel tohutult. Uusi ja tervisesõbralikumaid tehnoloogiaid tuleb aina juurde ja tihti ei pruugi me teadagi, milliseid eriomadustega värve võiksime valida.

 8. Veeohutusest: millist päästevesti valida ja kuidas õigesti kasutada?

  Veeohutusest: millist päästevesti valida ja kuidas õigesti kasutada?

  Vee peale minnes ära unusta ohutust. Ujumisoskusele ei saa lootma jääda, hoia paadis alati ka pääste- või ohutusveste. Kuid mis on vahet ohtus,- pääste- ja paukvestil? Ja kuidas neid õigesti kasutada?

 9. Sääsed, eemale!

  Sääsed, eemale!

  Suvi on tõeliselt mõnus aeg… kui vaid neid tüütuid putukaid poleks. Aga ärge laske putukatel oma suvitamist, õhtuseid istumisi ja looduses viibimist segada. Peale tavapäraste koduste vahendite on olemas erinevaid uusi ja tõhusaid tõrjevahendeid sääskede, kärbeste, herilaste, parmude ja puukide peletamiseks. Sääski meelitavad ligi teatud liiki UV kiirgus, valgus ja Sinu väljahingatav õhk.

 10. Murust ja muruniitmisest

  Murust ja muruniitmisest

  Käes on suur istutamise aeg ja kuna paljud on mõelnud elupuuhekile, siis räägime nende istutamisest ja hooldamisest, et taimed ka peale istutamist kenasti ellu jääksid. Mis on oluline elupuude kastmise ja väetamise juures?

Posts loader
Vali pood Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 info.lasnamae@bauhaus.ee E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 info.rocca@bauhaus.ee E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
Juhised Lisainfo