Laeb

Artiklid ja näpunäited

 1. Näpunäiteid siseruumide värvimistöödeks

  Näpunäiteid siseruumide värvimistöödeks

  Oled tüdinenud oma vanast ja kulunud seinavärvist? Ole mureta, meilt saad mitmeid näpunäiteid kuidas oma seinavärvi uuendada ja mida värvimistöödel silmas pidada. Loe lähemalt blogist!

 2. Ehita ise töölaud või riiul

  Ehita ise töölaud või riiul

  Töölaua või riiuli saad valmis ehitada ilma suurema vaeva ja kulutusteta. Kui ehitad riiuli või abilaua ise, võidad rohkem hoiuruumi ja saad just sellise mööblitüki, mis sulle meeldib ja sobib!

 3. Väetamise võlukunst

  Väetamise võlukunst

  Väetiste tohutult kirev maailm ajab vahel nii mõnegi aiapidaja kimbatusse, millist väetist parasjagu eelistada ning algajal aiapidajalon raske selles maailmas orienteeruda - kellele, mida ja kuidas kasutada. Lisaks anname nõu koduste ökoväetiste tegemiseks

 4. Kahjurite tõrje – tänapäevaselt ja keskkonnasõbralikult

  Kahjurite tõrje – tänapäevaselt ja keskkonnasõbralikult

  Tänapäeval on juurde tulnud uusi taimekaitsevahendeid ja paljud põhimõttedki on muutunud. Mida vähem kasutame kahjurimürke, seda vähem jõuavad kahjulikud ained ka meie toidulauale. Kuidas hooldada oma taimi mürkidevabalt ja keskkonnasõbralikult?

 5. Too välimullivann oma terrassile!

  Too välimullivann oma terrassile!

  Oled unistanud omaenda kodusest väli-spaast terrassil või hoovis? Tee oma unistus teoks! Enne aga uuri, kuhu ja kuidas välimullivanni paigaldada ja kuidas seda hooldada.

 6. Milline muruniiduk sobiks Sinu aeda kõige paremini?

  Milline muruniiduk sobiks Sinu aeda kõige paremini?

  Muruniitmist on võimalik nautida siis, kui muruniiduk on mõeldud kasutamiseks just sinu aia suurusel pinnal. Me aitame sul muruniitmist nautida!

 7. Veeohutusest: millist päästevesti valida ja kuidas õigesti kasutada?

  Veeohutusest: millist päästevesti valida ja kuidas õigesti kasutada?

  Vee peale minnes ära unusta ohutust. Ujumisoskusele ei saa lootma jääda, hoia paadis alati ka pääste- või ohutusveste. Kuid mis on vahet ohtus,- pääste- ja paukvestil? Ja kuidas neid õigesti kasutada?

 8. Sääsed, eemale!

  Sääsed, eemale!

  Suvi on tõeliselt mõnus aeg… kui vaid neid tüütuid putukaid poleks. Aga ärge laske putukatel oma suvitamist, õhtuseid istumisi ja looduses viibimist segada. Peale tavapäraste koduste vahendite on olemas erinevaid uusi ja tõhusaid tõrjevahendeid sääskede, kärbeste, herilaste, parmude ja puukide peletamiseks. Sääski meelitavad ligi teatud liiki UV kiirgus, valgus ja Sinu väljahingatav õhk.

 9. Bokashi - uue põlvkonna köögikomposter

  Bokashi - uue põlvkonna köögikomposter

  Bokashi meetodil töötlemine on biojäätmete hõlbus, puhas ja keskkonnasõbralik eelkompostitud materjaliks muundamine. See on palju tõhusam alternatiiv seni kasutatud kompostimisele ja sobib suurepäraselt ka kortermajadesse

 10. Aed väikesel õuel või rõdul

  Aed väikesel õuel või rõdul

  Unistad ürtide kasvatamisest ja suvelillede merest, kuid Sul pole suurt õue selle jaoks? Ole mureta, siin on 5 nõuannet, kuidas väiksesse hoovi või rõdule võluv väike aed luua!

Posts loader
Vali kaubamajad Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 info.lasnamae@bauhaus.ee E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 info.rocca@bauhaus.ee E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
Juhised Lisainfo