Laeb

Artiklid ja näpunäited

 1. Moodsamad alternatiivid mullale

  Moodsamad alternatiivid mullale

  Kas teadsid, et taim ei pea alati traditsioonilises mullas kasvama? Seramis savigraanulid pakuvad Sinu toa- või aiataimede jaoks kõik vajaliku. Seramis koosneb 100% puhtast põletatud savist ja ja rohkem kui 80% graanulite pinnast moodustavad poorid, mis imavad ja salvestavad vett ja toitaineid ning vabastavad neid vastavalt taime vajadusele. Sinu jaoks tähendab see vähem hoolt.

 2. August - mida huvitavat ja vajalikku võiks teha aias?

  August - mida huvitavat ja vajalikku võiks teha aias?

  Augustikuu pakub aias usinat toimetamist. Unarusse ei saa jätta saagi korjamist ega taimede ettevalmistamist sügishooajaks. Loe BAUHAUS aianduseksperdi nõuandeid, milliseid tööd suve lõpupoole aias ära teha tuleks ja milliseid vahendeid või tööriistu selleks soovitame. Nautigem sumedat ja sooja augustikuud!

 3. Milliseid köögivilja ja maitsetaimede seemneid sel aastal külvata?

  Milliseid köögivilja ja maitsetaimede seemneid sel aastal külvata?

  Pikk ja lumine talv on tekitanud igatsuse kevade järele ning uusi seemnesorte oleks ju sel aastal põnev katsetada! Milliseid köögivilja ja maitsetaimede seemneid sel aastal külvata? Anname Sulle nõu ja toome välja põnevamaid isendeid.

 4. Kaardista oma suvekodu seisukord

  Kaardista oma suvekodu seisukord

  Ilmad lähevad soojemaks ja peagi algab taas suvekoduaeg. Kevadel tuleb suvemaja hoolikalt üle vaadata, et lahendada võimalikud probleemid juba eos.

 5. Rõõmusta oma kassi kasuliku kassimuruga

  Rõõmusta oma kassi kasuliku kassimuruga

  Kindlasti on paljud tähele pannud, et kui kass käib õues, siis läheb ta meelsasti muru sisse istuma ja asub suure isuga sööma. Sama teevad ka paljud koerad.  Selline käitumine võib tunduda veidrana kuid selleks on oma põhjus. 

 6. Laminaatparketi paigaldamine

  Laminaatparketi paigaldamine

  Kuidas laminaati paigaldatakse? Laminaatpõrandat on lihtne ka ise paigaldada ja seda saab tavaliselt paigaldada ka juba olemasoleva põranda peale. Loe meie juhiseid ja näpunäiteid laminaadi paigaldamiseks.

 7. Põrandamaterjali valimisjuhis

  Põrandamaterjali valimisjuhis

  Milline põrand millisesse ruumi sobib? Loe meie juhendit, kuidas leida õige põrandamaterjal oma kodu erinevatesse ruumidesse.

 8. Leia oma toataim

  Leia oma toataim

  Taimed rõõmustavad meid kõiki oma kauni rohelusega, olgu nad siis õues või toas. Kui mõtled oma kodu kaunistamiseks hankida uusi toataimi, peaks alustama sellest, millist välimust ja atmosfääri soovid oma koju luua.

 9. Nõuandeid toataimede hooldamiseks

  Nõuandeid toataimede hooldamiseks

  Toataimede eest hoolitsemine ei ole keeruline. Anname Sulle olulisi näpunäiteid kuidas taimi ümber istutada, milline muld valida ja kuidas talvel nende eest hoolt kanda. Esitleme ka paari kergesti hooldatavat toataime, mida on algajal kerge kodus kasvatada ning peatume ka koduloomade jaoks ohtlikel taimedel.

 10. Korralikud tööriistad aitavad lumega hõlpsasti hakkama saada!

  Korralikud tööriistad aitavad lumega hõlpsasti hakkama saada!

  Korralik varustus aitab Sul lumekuhjad kontrolli all hoida. Uuri välja, milline lumetööriist sobib Sinu vajadustele, et lumetööd sujuksid kiirelt ja mugavalt

Posts loader
Vali kaubamajad Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.lasnamae@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.rocca@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo