Laeb

Artiklid ja näpunäited

 1. Teeme terrassi korda!

  Teeme terrassi korda!

  Enne kui hakkame terrassil päikest nautima, tuleb terrass suveks korda teha. Anname mõned juhised, et küürimine ja õlitamine käiks kiirelt ja väikese vaevaga. Mõistlik oleks teha terrass korda enne, kui kased õietolmu levitama hakkavad!

 2. Kasvuhoone - kuidas valida ja kuhu paigaldada?

  Kasvuhoone - kuidas valida ja kuhu paigaldada?

  Kevad kogub hoogu ja kellel pole veel kasvumaja, siis aeg oleks sellele mõelda. BAUHAUSis on müügil nii nelikanttorust kui alumiiniumraamiga, nii kile- kui kihtplastikkattega kasvuhooneid, nii suuri aiakasvuhooneid kui ka kompaktseid rõdukasvuhooneid. Aga milline on aiapidajale piisavalt hea ja vastupidav valik, et see oleks mugav ja sobituks ka aiaga?

 3. Kaardista oma suvekodu seisukord

  Kaardista oma suvekodu seisukord

  Ilmad lähevad soojemaks ja peagi algab taas suvekoduaeg. Kevadel tuleb suvemaja hoolikalt üle vaadata, et lahendada võimalikud probleemid juba eos.

 4. Vannitoa remondi ABC

  Vannitoa remondi ABC

  Vannitoal on oluline roll meie päevarutiini juures. Kas Su vannituba vastab Sinu ootustele? On see ühtlasi mugav ja kaunis? Või oleks aeg üks remont teha? Loe meie bölogist, millised on vannitoa remondi sammud, kuidas kujuneb hind ja remondi kestvus?

 5. Siseruumide remondi töövahendid

  Siseruumide remondi töövahendid

  Siseruumide remonditööd sujuvad, kui sul on sobivad töövahendid. Seadsime nimekirja tööriistad ja tarvikud, mida vajad, kui hakkad seinu vuntsima, plaatima, uut põrandat paigaldama, liiste kinnitama või võtad ette mingi muu töö. Paljusid asju saab õigete riistadega hõlpsasti ise teha!

 6. Sadolin aasta värv 2021

  Sadolin aasta värv 2021

  Sadolin värviekspertide 2021 aasta valik on Brave Ground™. See on soe maalähedane toon, mis taasühendab meid looduse ja lihtsate asjadega. Loe lähemalt, kuidas aasta värv valiti ja milliste toonidega seda kombineerida.

 7. Taimede ettekasvatus: puhas, hea maitsega ja nii öko!

  Taimede ettekasvatus: puhas, hea maitsega ja nii öko!

  Kui unistad orgaanilise toidu kasvatamisest, siis alusta taimede ettekasvatust.  See pole üldse keeruline ja saad seda teha oma aknalaual või rõdul. Et kõik kenasti õnnestuks, siis lugege läbi meie nõuanded ettekasvatuseks.

 8. Millised on 2021 aasta sisustustrendid?

  Millised on 2021 aasta sisustustrendid?

  2021 toob endaga kaasa maalähedased ja kaunilt minimalistlikud sisekujundustrendid, mis muudavad kodu rahustavaks ja praktiliseks. Uuri välja, millised on selle aasta sisustustrendid ja saa inspiratsiooni!

 9. Tikkurila aasta värv 2021

  Tikkurila aasta värv 2021

  Tikkurila 2021. aasta värv on lootuse värv Y354 CUMULUS. See on  rahulik helesinine toon, mis sümboliseerib helgemat tulevikku. Loe lähemalt BAUHAUSi blobist, kuidas Tikkurila selle aasta värv valiti ja milliste värvidega seda kombineerida

 10. Korralikud tööriistad aitavad lumega hõlpsasti hakkama saada!

  Korralikud tööriistad aitavad lumega hõlpsasti hakkama saada!

  Korralik varustus aitab Sul lumekuhjad kontrolli all hoida. Uuri välja, milline lumetööriist sobib Sinu vajadustele, et lumetööd sujuksid kiirelt ja mugavalt

Posts loader
Vali pood Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 info.lasnamae@bauhaus.ee E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 info.rocca@bauhaus.ee E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
Juhised Lisainfo