Laeb

Artiklid ja näpunäited

 1. Kuidas muruniidukit hooldada?

  Kuidas muruniidukit hooldada?

  Muruniiduki regulaarne hooldamine tagab selle, et niiduk kestaks aastaid. Loe meie nõuandeid õli vahetamiseks, niiduki puhastamiseks ja tera kontrollimiseks.

 2. Kuidas kastmine mugavaks teha?

  Kuidas kastmine mugavaks teha?

  Kas aia kastmine tundub keeruline ja aeganõudev tegevus? Kui sul on õigeid kastmistarvikud saad oluliselt lihtsustada kastmist nii aias, rõdul kui kasvuhoones. BAUHAUSist leiad laia valiku kastmiseks vajalike kastmissüsteeme ja voolikuid. Loe lähemalt millised on nende eelised ja kuidas erinevad kastmistarvikuid enda jaoks tööle panna.

 3. Sillutuskividega aiateed kauniks ja porivabaks

  Sillutuskividega aiateed kauniks ja porivabaks

  Sillutuskivid ja õueplaadid annavad Su hoovile korraliku ilme, nad on vastupidavad ja kergesti hooldatavad. Õuekividest võid rajada kauneid aiateid või jaotada õue eri osadeks. Kuidas kive paigaldada ja kuidas sillutuskividest teid hooldada, loe lähemalt meie blogist.

 4. Grilli puhastamine enne ja pärast grillihooaega

  Grilli puhastamine enne ja pärast grillihooaega

  Kas grill jäi pärast viimast grillpidu puhastamata? Ära muretse, meie näpunäidete ja toodete abil on grilli puhastamine ja hooldus sujuv ja lihtne.

 5. Õiged töövõtted terrassi hooldamisel

  Õiged töövõtted terrassi hooldamisel

  Terrassihooldust tuleks teha vähemalt aastas korra. Suvine päike on üks suuremaid kurjajuuri, mis pleegitab terrassi ära, seetõttu vajab sagedasemat hooldust just lõunapoolne terrass. Millega terrassi pesta, milliseid abivahendeid kasutada ja kuidas õlitada? 

 6. Anna oma aiamööblile uus elu ja tee see ise korda

  Anna oma aiamööblile uus elu ja tee see ise korda

  Kas oled unistanud aia- või terrassimööblist, mis täiustaks sinu õue või terrassi? Sellest artiklist leiad palju kasulikke näpunäiteid kuidas taastada oma vana terrassi- või aiamööblit.

 7. Sobiva hekilõikuri valimine ja 7 nõksu targaks kasutamiseks

  Sobiva hekilõikuri valimine ja 7 nõksu targaks kasutamiseks

  Igihaljaid põõsaid ja noort kasvuhoos hekki pügatakse 1 kord aastas - kevadel või august-sept. Soovitud kõrguse saanud hekki võib pügada 1-3 korda aastas - kevadel, august-sept ja vajadusel juunikuus. Kuidas valida sobiv hekilõikur ja millised on õiged töövõtted?

 8. Aiamööbli valik ja hooldus

  Aiamööbli valik ja hooldus

  Aiamööblit valides tasub investeerida kvaliteetsetesse ja kauakestvatesse toodetesse ning arvestada erinevate asjaoludega nagu kasutusvajadus, materjal ja kasutamise mitmekülgsus. Milline aiamööbel sobiks mulle? Kuidas hooldada aiamööblit? Vaata BAUHAUSi näpunäiteid ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele.

 9. Grilli valimine: milline grill sobib just sulle?

  Grilli valimine: milline grill sobib just sulle?

  Toidu grillimise lõhn on kindel märk, et suvi on käes. Milline grill sobib just sulle elektri-, gaasi-, söegrill või hoopis suitusahi?

 10. Milline muruniiduk sobiks Sinu aeda kõige paremini?

  Milline muruniiduk sobiks Sinu aeda kõige paremini?

  Muruniitmist on võimalik nautida siis, kui muruniiduk on mõeldud kasutamiseks just Sinu aia suurusel pinnal! Enne niiduki ostmist tuleks selgitada, kui suure murualaga tegu, kas on sile maapind. Samuti on oluline ka suuremate kallakute või erinevate tasapindade olemasolu. Kui kaua soovid niitmisele aega kulutada ja milline peaks tulemus olema.

Posts loader
Vali kaubamajad Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
info.lasnamae@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
info.rocca@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo