Laeb

Artiklid ja näpunäited

 1. Tikkurila aasta värv 2021

  Tikkurila aasta värv 2021

  Tikkurila 2021. aasta värv on lootuse värv Y354 CUMULUS. See on  rahulik helesinine toon, mis sümboliseerib helgemat tulevikku. Loe lähemalt BAUHAUSi blobist, kuidas Tikkurila selle aasta värv valiti ja milliste värvidega seda kombineerida

 2. Korralikud tööriistad aitavad lumega hõlpsasti hakkama saada!

  Korralikud tööriistad aitavad lumega hõlpsasti hakkama saada!

  Korralik varustus aitab Sul lumekuhjad kontrolli all hoida. Uuri välja, milline lumetööriist sobib Sinu vajadustele, et lumetööd sujuksid kiirelt ja mugavalt

 3. Loo valgustitega soe meeleolu oma kodus - 5 valgustusnippi

  Loo valgustitega soe meeleolu oma kodus - 5 valgustusnippi

  Pimeda perioodi saabudes ei tasu unustada koduvalgustuse tähtsust. Hästi planeeritud valgustus kodus on märkimisväärne osa üldisest heaolust ja füüsilisest enesetundest. Siin on 5 näpunäidet, kuidas oma kodu valgustamist edukalt korraldada.

 4. Kuidas muuta oma jõulud keskkonnasõbralikumaks?

  Kuidas muuta oma jõulud keskkonnasõbralikumaks?

  Kas unistad traditsioonilistest jõuludest, kuid samas tunned muret ka keskkonna ja liigse tarbimise pärast? Kui soovid oma jõulud muuta keskkonnasõbralikumaks, siis anname Sulle 4 nõuannet –  hoidkem küll jõulumeeleolu, kuid säästkem sealjuures loodust!

 5. GROHE - nautige ülimat dušielamust!

  GROHE - nautige ülimat dušielamust!

  Et vannitoas veedetud aeg oleks täiuslik, tutvustame Sulle Grohe dušilahendusi, mis vastavad nii kvaliteedi kui ka funktsionaalsuse poolest isegi kõige rangematele nõudmistele. Kuidas valida endale sobivat dušisüsteemi, loe lähemalt meie blogist.

 6. D-C-Fix kleepkiled - lihtne ja kiire viis kodustiili muutmiseks

  D-C-Fix kleepkiled - lihtne ja kiire viis kodustiili muutmiseks

  D-C-Fix sisustuskleebised, dekoratiivkleebised ja peegelkiled on isekleepuvad kleebised siledate pindade katmiseks - lihtne ja kiire viis kodu kaunistada või disaini muuta. Vaadake näpunäiteid ja saage inspiratsiooni!

 7. Too oma ellu mugavust kaugjuhtimisega EGLO Connect nutivalgustusega!

  Too oma ellu mugavust kaugjuhtimisega EGLO Connect nutivalgustusega!

  Valgus liigub uues suunas! Nutivalgustuse abil loote oma kodus mobiilseadme või kaugjuhtimispuldiga juhitava valgustussüsteemi. Saate oma kodu sise- ja välisvalgust valgustada just sellisel ajahetkel ja sellisel viisil, nagu soovite. Saate meeleolu spontaanselt oma maitse järgi muuta, näiteks reguleerides lampide heledust või valides trendika värvivalgustuse.

 8. Õueteede vuugid puhtaks ja samblavabaks

  Õueteede vuugid puhtaks ja samblavabaks

  Sillutiskivid nõuavad küll vähe hoolt, kuid vuugivahed vajavad siiski korrapärast puhastamist, et sammal seal mugavalt võimust võtta ei saaks. Vaata, milliste tööriistadega see töö lihtsaks teha

 9. Väetamise võlukunst

  Väetamise võlukunst

  Väetiste tohutult kirev maailm ajab vahel nii mõnegi aiapidaja kimbatusse, millist väetist parasjagu eelistada ning algajal aiapidajalon raske selles maailmas orienteeruda - kellele, mida ja kuidas kasutada. Lisaks anname nõu koduste ökoväetiste tegemiseks

 10. Õiged töövõtted terrassi hooldamisel

  Õiged töövõtted terrassi hooldamisel

  Terrassihooldust tuleks teha vähemalt aastas korra. Suvine päike on üks suuremaid kurjajuuri, mis pleegitab terrassi ära, seetõttu vajab sagedasemat hooldust just lõunapoolne terrass. Millega terrassi pesta, milliseid abivahendeid kasutada ja kuidas õlitada? 

Posts loader
Vali pood Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 info.lasnamae@bauhaus.ee E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 info.rocca@bauhaus.ee E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
Juhised Lisainfo