LED-rippvalgusti Eglo Connect.z Lobinero-Z valge Eglo nutikas rippvalgusti, mis ühendab võimsa üldvalguse ja paindliku seadistamise. Valgustemperatuuri saab valida vahemikus 3000–6500 K, et luua õhtuks soojem ja hubasem valgus või päevaseks tegutsemiseks selgem, jahedam toon.
Valgustit saab juhtida AwoX HomeControl rakendusega ning see toetab Bluetoothi ja ZigBee 3.0 ühendust. Soovi korral on võimalik kasutada ka kaugjuhtimispulti (müüakse eraldi). Integreeritud led-valgusallikas annab kuni 6000 lm ning sobib hästi näiteks söögilaua kohale, avatud elutuppa või kodukontorisse, kus on vaja ühtlast ja reguleeritavat valgust.
Tunable white võimaldab kohandada valguse tooni vastavalt tegevusele: soojem valgus loob mõnusa õhkkonna, neutraalne sobib igapäevatoimetusteks ning jahedam toon aitab paremini keskenduda. Lisaks saab heledust hämardada, et vältida pimestamist ja hoida ruumis just õige meeleolu.
| Kaubamärk | EGLO |
| Tootekood | 1208593 |
| Valgusti värvus | Valge |
| Kupli värvus | Valge |
| Värvitemperatuur (K) | 3000-6500 |
| Läbimõõt | 58 cm |
| Mõõdud | 110 x 58 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 9008606244140 |
| Võimsus (W) | 43.2 |
| Energiaklass | E |
| Korgus | 110 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 6000 |
| Valgusti materjal | Alumiinium |
| Kupli materjal | Plastik |
| Tootenimetus | LED-rippvalgusti Eglo Connect.z Lobinero-Z valge |
| Netokaal (kg) | 2.300 |
| Peamine värv | Valge |
| Toote tüüp | Rippvalgusti üle Ø25 cm |
| Sokkel | LED |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 3.300000 |