LED-rippvalgusti Philips Hue Enrave on stiilne laevalgusti, mis sobib igapäevaseks üldvalgustuseks näiteks söögilaua või köögisaare kohale. Tänu nutikale juhtimisele saad valguse kiiresti kohandada vastavalt tegevusele – olgu selleks töö, söömine või rahulik õhtu.
Valgusti pakub laia valge valguse vahemikku 2200–6500 K, mis tähendab, et saad valida nii sooja ja hubase kui ka jahedama, keskendumist toetava valguse. Heledust on võimalik reguleerida Philips Hue Bluetoothi rakendusega või komplektis oleva hämarduslülitiga. Soovi korral ühildub valgusti ka Hue Bridge’iga, et avada rohkem nutifunktsioone ning kasutada hääljuhtimist (Amazon Alexa või Google Home).
Komplektis:

| Kaubamärk | PHILIPS HUE |
| Tootekood | 1213798 |
| Valgusti värvus | Must |
| Värvitemperatuur (K) | 2200-6500 |
| Läbimõõt | 42.5 cm |
| Mõõdud | 12.9 x 42.5 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 8718696176580 |
| Võimsus (W) | 33.5 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 25000 |
| Korgus | 12.9 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 4300 |
| Valgusti materjal | Metall |
| Tootenimetus | LED-rippvalgusti Philips Hue Enrave must |
| Netokaal (kg) | 4.140 |
| Peamine värv | Must |
| Toote tüüp | Rippvalgusti üle Ø25 cm |
| Värvus | Must |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 5.044000 |