Alumiiniumist valgusti sobib valgustama igat eluruumi. Heledust saab reguleerida Philips Hue Bluetoothi rakendusega või komplektiga kaasas oleva Hue hämarduslülitiga. Ühildub Hue Bridge´ga. Toetab häälkäsklustega juhtimist läbi Amazon Alexa või Google Home.

| Kaubamärk | PHILIPS HUE |
| Tootekood | 1164522 |
| Värvitemperatuur (K) | 2200-6500 |
| Mõõdud | 120 x 30 x 4.6 cm ( P x L x K ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 8719514382664 |
| Võimsus (W) | 39 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 25000 |
| Korgus | 4.6 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 120 cm |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 4200 |
| Tootenimetus | LED-pnaeel Philips Hue Aurelle |
| Netokaal (kg) | 4.955 |
| Peamine värv | Valge |
| Toote tüüp | Plafoonid |
| Tootesari | Aurelle |
| Sokkel | Int. LED |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 6.740000 |
| Laius | 30 cm |