LED-laevalgusti Eglo Connect.z Totari-Z Ø 38 cm valge EGLO nutikas laevalgusti, mis sobib hästi ühtlaseks üldvalgustuseks ning võimaldab valguse tooni ja eredust mugavalt vastavalt olukorrale muuta. Valge plastkate hajutab valguse pehmelt, et ruum oleks valgustatud ühtlaselt ja ilma häiriva pimestuseta.
Valgustit saab juhtida AwoX HomeControl rakendusega ning kasutada nii Bluetoothi kui ka ZigBee 3.0 ühendust, mis teeb selle sobivaks ka nutikodu lahendustesse. Soovi korral saab juhtimiseks kasutada ka eraldi müüdavat kaugjuhtimispulti.
Reguleeritav valgustemperatuur (2700–6500 K) aitab valida õdusa sooja valguse lõõgastumiseks või jahedama valguse keskendumist nõudvateks tegevusteks. Hämardusfunktsiooniga saad valguse intensiivsuse täpselt paika seada.
| Kaubamärk | EGLO |
| Tootekood | 1214238 |
| Valgusti värvus | Valge |
| Kupli värvus | Valge |
| Värvitemperatuur (K) | 2700-6500 |
| Läbimõõt | 38 cm |
| Mõõdud | 7 x 38 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 9008606225453 |
| Võimsus (W) | 4.8 |
| Energiaklass | F |
| Korgus | 7 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 2160 |
| Valgusti materjal | Teras |
| Kupli materjal | Plastik |
| Tootenimetus | LED-laevalgusti Eglo Connect.z Totari-Z Ø 38 cm valge |
| Netokaal (kg) | 1.700 |
| Peamine värv | Valge |
| Toote tüüp | LED-laevalgustid |
| Tootesari | Totari-Z |
| Sokkel | LED |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 1.700000 |