LED-laevalgusti Eglo Connect.z Salobrena-Z 120 x 30 cm kaasaegne EGLO laevalgusti, mis ühendab integreeritud led-valgusallika ja nutika juhtimise. Valgusti võimaldab valida sobiva valguse tooni vahemikus soe valge kuni külm valge, et köögis oleks tööpind hästi valgustatud ning elutoas või magamistoas saaks luua rahulikuma õhkkonna.
Juhtimine käib mugavalt AwoX Home Control rakendusega ning ühendusvõimalusteks on bluetooth ja zigbee 3.0. Soovi korral saab valgustit kasutada ka kaugjuhtimispuldiga (müüakse eraldi). Tänu õhukesele kujule sobib see hästi ka madalama laega ruumidesse ning valge plastkate aitab valguse ühtlaselt hajutada.
Kui kasutad zigbee-põhist nutikodu, saad valgusti siduda olemasoleva süsteemiga ning juhtida valgustust koos teiste seadmetega. Bluetoothi kaudu on juhtimine lihtne ka siis, kui soovid lahendust ilma lisaseadmeteta.
| Kaubamärk | EGLO |
| Tootekood | 1208469 |
| Klaasi värvus | Valge |
| Valgusti värvus | Valge |
| Kupli värvus | Valge |
| Värvitemperatuur (K) | 2700-6500 |
| Mõõdud | 120 x 30 x 5 cm ( P x L x K ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 9008606221844 |
| Võimsus (W) | 33.5 |
| Energiaklass | F |
| Korgus | 5 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 120 cm |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 4150 |
| Valgusti materjal | Alumiinium |
| Kupli materjal | Plastik |
| Tootenimetus | LED-laevalgusti Eglo Connect.z Salobrena-Z 120 x 30 cm |
| Netokaal (kg) | 3.177 |
| Peamine värv | Valge |
| Toote tüüp | Laevalgustid |
| Tootesari | Salobrena |
| Sokkel | LED |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 3.864000 |
| Laius | 30 cm |