{{PRODUCT_NAME} kaasaegne Eglo laevalgusti, mis ühendab muudetava valge valguse ja RGB-värvivalguse, et saaksid valgustust kohandada vastavalt tegevusele ja tujule. Valgustemperatuuri vahemik 2700–6500 K võimaldab valida sooja, neutraalse või külma valguse ning vajadusel lisada ruumi värvilisi aktsente.
Valgustit saab juhtida AwoX HomeControl rakendusega ning see töötab nii Bluetoothi kui ka ZigBee 3.0 kaudu, mis teeb selle sobivaks paljudesse targa kodu lahendustesse. Soovi korral on võimalik kasutada ka kaugjuhtimispulti (müüakse eraldi). Tänu 60 cm läbimõõdule sobib see hästi üldvalgustiks suurematesse ruumidesse.
Kui soovid valgustust kiiresti muuta ilma lülitini minemata, on rakendusega juhtimine eriti mugav. ZigBee 3.0 tugi aitab valgusti siduda ühilduvate süsteemidega ning kasutada ka hääljuhtimist (vastava lahenduse olemasolul).
Märkus: Kaugjuhtimispult ei kuulu komplekti ja on saadaval eraldi.
| Kaubamärk | EGLO |
| Tootekood | 1491606 |
| Valgusti värvus | Valge |
| Kupli värvus | Valge |
| Värvitemperatuur (K) | 2700-6500 |
| Läbimõõt | 60 cm |
| Mõõdud | 6 x 60 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 9008606226061 |
| Võimsus (W) | 11 |
| Energiaklass | F |
| Korgus | 6 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 4050 |
| Valgusti materjal | Teras |
| Kupli materjal | Plastik |
| Tootenimetus | LED-laevalgusti Eglo Connect.z Sileras-Z Ø 60 cm valge |
| Netokaal (kg) | 1.736 |
| Peamine värv | Valge |
| Toote tüüp | Laevalgustid |
| Sokkel | LED |
| Värvus | Läikiv valge |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 2.685000 |