Plastikust valgusti sobib kõikidesse eluruumidesse.
| Kaubamärk | Just Light |
| Tootekood | 1600767 |
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Läbimõõt | 34 cm |
| Mõõdud | 6.5 x 34 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 4043689978808 |
| Võimsus (W) | 14 |
| Korgus | 6.5 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 1900 |
| Tootenimetus | LED-plafoon Just Light Colin Ø 34 cm |
| Netokaal (kg) | 0.400 |
| Peamine värv | Valge |
| Värvus | Valge/Hõbedane |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 0.660000 |