Valge plastikust valgusti sobib kõikidesse eluruumidesse.
Tehniline info
| Kaubamärk | EGLO |
| Tootekood | 1037161 |
| Valgusti värvus | Valge |
| Kupli värvus | Valge |
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Läbimõõt | 51 cm |
| Mõõdud | 6.5 x 51 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 9002759983260 |
| Võimsus (W) | 33 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 25000 |
| Korgus | 6.5 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 3700 |
| Valgusti materjal | Metall |
| Kupli materjal | Plastik |
| Tootenimetus | Led-plafoon Eglo Nieves |
| Netokaal (kg) | 1.540 |
| Peamine värv | Valge |
| Toote tüüp | LED-laevalgustid |
| RA-väärtus | ≥80 |
| Tootesari | Nieves |
| Stiil | Modernne |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 1.755000 |