Plastikust LED-valgusti on hämardatav ning sobib kõikidesse eluruumidesse.
Tehniline info
| Kaubamärk | PHILIPS |
| Tootekood | 1591660 |
| Värvitemperatuur (K) | 4000 |
| Läbimõõt | 40 cm |
| Mõõdud | 4.5 x 40 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 8719514432024 |
| Võimsus (W) | 22 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 20000 |
| Korgus | 4.5 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 2500 |
| Tootenimetus | LED-plafoon Philips Ozziet Ø 40 cm, 22 W, 4000 K, 2500 lm |
| Netokaal (kg) | 1.000 |
| Peamine värv | Valge |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 1.648000 |