EGLO Musurita seeria LED-plafoon on laevalgusti, mis on mõeldud ruumi üldvalgustuseks. Ümmargune kuju ja valge kuppel annavad rahuliku, hajutatud valguse, mis sobib nii kodusesse kui ka tööruumi.
Integreeritud LED tagab hea valgusvoo ning pika kasutusea, nii et valgusti sobib hästi kohtadesse, kus lamp töötab sageli. Kuna valgusti ei ole hämardatav, on see lihtne valik ruumidesse, kus eelistad alati stabiilset ja ühtlast valgust.
| Kaubamärk | EGLO |
| Tootekood | 1038797 |
| Kupli värvus | Valge |
| Läbimõõt | 34 cm |
| Mõõdud | 6 x 34 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 9002759986018 |
| Võimsus (W) | 16.8 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 25000 |
| Korgus | 6 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 2000 |
| Valgusti materjal | Plastik |
| Kupli materjal | Plastik |
| Tootenimetus | LED-plafoon Eglo Musurita Ø 34 cm |
| Netokaal (kg) | 0.730 |
| Peamine värv | Beige |
| Toote tüüp | LED-laevalgustid |
| RA-väärtus | <95 |
| Tootesari | Musurita |
| Sokkel | Int. LED |
| Stiil | Modernne |
| Värvus | Puit |
| Pinge (V) | 240 |
| Kaal (kg) | 0.832000 |