LED-plafoon Airam SmartHome Gabe Slim Airam SmartHome’i rakendusega juhitav sisetingimustesse mõeldud laevalgusti, mis ühendub koduse WiFi-võrguga. Valgustil on reguleeritav valgus vahemikus 2700–6500 K ning lisaks RGB-värvitoonid meeleolu loomiseks. Hämardamise ja ajastusfunktsioonidega saad näiteks seada õhtuks pehmema valguse või ajastada hommikuse sujuva “äratuse”. Taustavalgustus peegeldub kinnituskohalt ja loob ruumis kaudse valguse (taustavalgustust eraldi juhtida ei saa).
| Kaubamärk | AIRAM |
| Tootekood | 1642349 |
| Värvitemperatuur (K) | 2700-6500 |
| Läbimõõt | 29.3 cm |
| Mõõdud | 2.9 x 29.3 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 6435200308184 |
| Võimsus (W) | 18 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Korgus | 2.9 cm |
| Sise-/välistingimustesse | Sisetingimustesse |
| Kaitseklass | IP20 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 1400 |
| Tootenimetus | LED-plafoon Airam SmartHome Gabe Slim |
| Netokaal (kg) | 0.600 |
| Peamine värv | Valge |
| Toote tüüp | Valgustid |
| Stiil | Modernne |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 1.000000 |