Plastikust LED-valgusti on hämardatav ning sobib kõikidesse eluruumidesse.
Tehniline info
| Kaubamärk | PHILIPS |
| Tootekood | 1591658 |
| Värvitemperatuur (K) | 2700 |
| Läbimõõt | 50 cm |
| Mõõdud | 5.5 x 50 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 8719514432062 |
| Võimsus (W) | 36 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 20000 |
| Korgus | 5.5 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 3900 |
| Tootenimetus | LED-plafoon Philips Ozziet Ø 50 cm, 36 W, 2700 K, 3900 lm |
| Netokaal (kg) | 1.550 |
| Peamine värv | Valge |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 2.452000 |