Must valge plastikust lambivarjuga valgusti sobib kõikidesse eluruumidesse ja ka vannituppa.
Tehniline info
| Kaubamärk | EGLO |
| Tootekood | 1037800 |
| Valgusti värvus | Must |
| Kupli värvus | Valge |
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Mõõdud | 28.5 x 28.5 x 3 cm ( P x L x K ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 9002759992712 |
| Võimsus (W) | 20.5 |
| Energiaklass | F |
| Korgus | 3 cm |
| Kaitseklass | IP44 |
| Pikkus | 28.5 cm |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 2400 |
| Valgusti materjal | Teras |
| Kupli materjal | Plastik |
| Tootenimetus | LED-plafoon Eglo Fueva |
| Netokaal (kg) | 1.000 |
| Peamine värv | Must |
| Toote tüüp | Plafoonid |
| RA-väärtus | ≥80 |
| Tootesari | Fueva 5 |
| Värvus | Must/Valge |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 1.134000 |
| Laius | 28.5 cm |