Sooja valge valguse valgusti sobib vannituppa ja kõikidesse eluruumidesse.
Tehniline info
| Kaubamärk | PAULMANN |
| Tootekood | 1574256 |
| Läbimõõt | 30 cm |
| Mõõdud | 6.2 x 30 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 4000870710555 |
| Võimsus (W) | 15 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 30000 |
| Korgus | 6.2 cm |
| Kaitseklass | IP44 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 1300 |
| Tootenimetus | LED-plafoon Paulmann Cosara Ø 30 cm hall |
| Netokaal (kg) | 0.768 |
| Peamine värv | Hall |
| Värvus | Hall |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 1.090000 |