LED-solarvalgustite komplekt Bauhaus Spot on praktiline päikesetoitel kohtvalgustite komplekt, millega saad oma õueala kiiresti ja ilma keeruka paigalduseta esile tuua. Soe valge valgus loob meeldiva meeleolu ning sobib hästi nii kõnnitee äärde, sissesõiduteele kui ka taimede ja dekoratsioonide valgustamiseks.
Valgustid on individuaalselt reguleeritavad, nii et saad valgusvihu suunata täpselt sinna, kus seda vajad. Päeval laeb päikesepaneel aku täis ning integreeritud andur lülitab valgustuse automaatselt sisse, kui läheb pimedaks. Tänu IP44 kaitseastmele sobib see lahendus kindlalt välitingimustesse.
Komplektis:
| Kaubamärk | BAUHAUS |
| Tootekood | 1641834 |
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Läbimõõt | 5.2 cm |
| Mõõdud | 22.2 x 5.2 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 2033204871990 |
| Võimsus (W) | 3 |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 20000 |
| Korgus | 22.2 cm |
| Sise-/välistingimustesse | Välitingimustesse |
| Kaitseklass | IP44 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 150 |
| Tootenimetus | LED-solarvalgustite komplekt Bauhaus Spot |
| Netokaal (kg) | 0.728 |
| Peamine värv | Must |
| Toote tüüp | Solarvalgustid |
| Pinge (V) | 3.7 |
| Kaal (kg) | 0.728000 |