LED-solarvalgusti Kuubik ilmastikukindel päikesetoitel LED-valgusti, mis sobib hästi aeda, rõdule ja terrassile ning toimib ka vee ääres või vees. Tänu päikesetoitele paigaldad selle täpselt sinna, kuhu valgust vaja on, ilma kaableid vedamata.
Valgusti pakub RGB-värvivahetust: ühe nupuvajutusega saad valida erinevate värvikombinatsioonide vahel või kasutada sujuvate üleminekutega režiimi. Soe valge 3000 K toon sobib eriti hästi õdusa üldvalguse loomiseks.
Komplektis:
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Tootekood | 1580432 |
| Sügavus | 30 cm |
| Mõõdud | 30 x 30 x 30 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 4028998039136 |
| Korgus | 30 cm |
| Kaitseklass | IP67 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Tootenimetus | LED-solarvalgusti Kuubik |
| Netokaal (kg) | 1.220 |
| Pinge (V) | 3.7 |
| Kaal (kg) | 1.830000 |
| Laius | 30 cm |