LED-solarvalgusti Bauhaus Clip BAUHAUSi praktiline päikesetoitel valgusti, mis annab nutika ja paindliku valgustuse täpselt sinna, kuhu seda parasjagu vaja on. Kinnitusklamber võimaldab paigaldada valgusti kiiresti näiteks piirde, riiuli, varikatuse serva või muu sobiva ääre külge, ilma et peaks pinda rikkuma.
Integreeritud liikumisandur aktiveerib valguse kuni 5 m ulatuses, mis teeb selle heaks valikuks sissepääsude, käiguteede ja majapidamisala valgustamiseks. Tänu päikesepaneelile ja Li-ion akule töötab valgusti juhtmevabalt ning kolm töörežiimi võimaldavad valida, kas eelistad pidevat valgust või ainult liikumisel süttimist.
| Kaubamärk | BAUHAUS |
| Tootekood | 1641836 |
| Sügavus | 2.5 cm |
| Mõõdud | 19.8 x 3.2 x 2.5 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 2033239208990 |
| Võimsus (W) | 0.2 |
| Korgus | 3.2 cm |
| Sise-/välistingimustesse | Välitingimustesse |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 200 |
| Liikumisandur | Jah |
| Tootenimetus | LED-solarvalgusti Bauhaus Clip |
| Netokaal (kg) | 0.200 |
| Peamine värv | Must |
| Toote tüüp | Solarvalgustid |
| Pinge (V) | 3.7 |
| Kaal (kg) | 0.200000 |
| Laius | 19.8 cm |