Solarvalgusti Globo 4 tk/pakis praktiline ja energiasäästlik valgustikomplekt, mis sobib hästi aiateede, lillepeenarde ja terrassi servade tähistamiseks. Päeval koguvad valgustid päikeseenergiat ning pimeduse saabudes süttivad automaatselt, pakkudes tagasihoidlikku LED-valgust.
Valgustid on valmistatud plastikust ning mattmust korpus koos läbipaistva kupliga annab neile puhta ja kaasaegse ilme. Tänu IP44 kaitseastmele on need mõeldud välitingimustesse ning peavad vastu tavapärastele ilmastikumõjudele.
Komplektis:
| Kaubamärk | GLOBO |
| Tootekood | 1576286 |
| Läbimõõt | 6.2 cm |
| Mõõdud | 13.7 x 6.2 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 9007371456192 |
| Võimsus (W) | 0.05 |
| Korgus | 13.7 cm |
| Kaitseklass | IP44 |
| Tootenimetus | LED-solarvalgustid Globo 4 tk |
| Netokaal (kg) | 0.340 |
| Peamine värv | Mitmevärviline |
| Toote tüüp | Solarvalgustid |
| Värvus | Mitmevärviline |
| Pinge (V) | 3 |
| Kaal (kg) | 0.460000 |