LED-solarvalgustid on praktiline valgustuslahendus treppidele, astmetele ja sissepääsualadele, kui soovid sooja valget ning pimestusvaba valgust. Integreeritud sensor teeb kasutamise mugavaks: valgusti lülitub automaatselt sisse pimeduse saabudes ja välja, kui väljas läheb valgeks.
Päikesepaneel laeb akut päeval ning õhtul tagab valgusti kuni 8-tunnise valgustusaja. Tänu IP54 kaitseastmele sobib see kasutamiseks väljas ning kolmnurkne, tagasihoidlik disain sulandub erinevatesse keskkondadesse.
| Kaubamärk | BAUHAUS |
| Tootekood | 1630894 |
| Laadimisaeg | 5 tunnid |
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Sügavus | 9 cm |
| Mõõdud | 9 x 4.8 x 9 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 2033239192992 |
| Korgus | 4.8 cm |
| Sise-/välistingimustesse | Välitingimustesse |
| Kaitseklass | IP54 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 8 |
| Tootenimetus | LED-solarvalgustid trepidele Bauhaus |
| Netokaal (kg) | 0.260 |
| Peamine värv | Must |
| Toote tüüp | Anduriga valgustid |
| Pinge (V) | 1.2 |
| Kaal (kg) | 0.300000 |
| Laius | 9 cm |