LED-solarvalgusti Airam Tomar eristub dekoratiivse välimuse poolest ning sobib hästi terrassile, rõdule või aeda meeleoluvalgustiks. Polürotangist korpus koos metallist detailidega loob naturaalset ilmet ning valgustit on tänu kandekäepidemele lihtne vajadusel teise kohta tõsta. IP44 kaitseaste aitab tagada töökindluse tavapärastes välitingimustes.
| Kaubamärk | AIRAM |
| Tootekood | 1634464 |
| Läbimõõt | 24 cm |
| Mõõdud | 24 x 24 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 6435200312679 |
| Võimsus (W) | 1.2 |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 10000 |
| Korgus | 24 - 37 cm |
| Sise-/välistingimustesse | Välitingimustesse |
| Kaitseklass | IP44 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Tootenimetus | LED-solarvalgusti Airam Tomar |
| Netokaal (kg) | 0.510 |
| Peamine värv | Beige |
| Toote tüüp | Valgustid |
| Kaal (kg) | 0.800000 |