LED-seinavalgusti Searchlight Mirage 4 matt kuldne 40 cm er stiilne Searchlighti seinavalgusti, mis ühendab metallist korpuse ja modernse välimuse praktilise igapäevakasutusega. Soe valge valgus (3000 K) on silmale meeldiv ning sobib hästi nii esikusse, magamistuppa kui ka peegli kõrvale või kohale.
Tänu IP44 kaitsele on valgusti sobiv ka niiskematesse sisetingimustesse. Integreeritud LED-lahendus tagab energiasäästliku töö ning stabiilse valgusvoo, samas kui hämardamise võimalus aitab valguse tugevust vastavalt olukorrale reguleerida.
| Kaubamärk | SEARCHLIGHT |
| Tootekood | 1504704 |
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Mõõdud | 13 x 40 cm ( L x K ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 5053423274423 |
| Võimsus (W) | 12 |
| Energiaklass | G |
| Korgus | 40 cm |
| Sise-/välistingimustesse | Sisetingimustesse |
| Kaitseklass | IP44 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 324 |
| Tootenimetus | LED-seinavalgusti Searchlight Mirage 4 matt kuldne 40 cm |
| Netokaal (kg) | 2.000 |
| Peamine värv | Kuldne |
| Toote tüüp | Seinavalgustid |
| Stiil | Modernne |
| Kaal (kg) | 2.400000 |
| Laius | 13 cm |