LED-seinavalgusti Searchlight Mirage 4 matt kuldne 25 cm er modernse joonega seinavalgusti, mis sobib eriti hästi vannituppa, esikusse või magamistuppa, kus soovid pehmet ja hubast üld- või aktsentvalgust. SEARCHLIGHTi valgusti ühendab metallist korpuse ja elegantse viimistluse ning tänu IP44 kaitseastmele on see kindel valik ka niiskematesse ruumidesse.
Integreeritud leedvalgus tagab ühtlase valgusjaotuse ning vähendab vajadust pirne eraldi valida ja vahetada. Kui soovid valgustust vastavalt olukorrale reguleerida, on abiks hämardatav funktsioon (vajalik sobiv dimmer).
| Kaubamärk | SEARCHLIGHT |
| Tootekood | 1504705 |
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Mõõdud | 10 x 25 cm ( L x K ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 5053423274430 |
| Võimsus (W) | 9 |
| Energiaklass | G |
| Korgus | 25 cm |
| Sise-/välistingimustesse | Sisetingimustesse |
| Kaitseklass | IP44 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 213 |
| Tootenimetus | LED-seinavalgusti Searchlight Mirage 4 matt kuldne 25 cm |
| Netokaal (kg) | 1.290 |
| Peamine värv | Kuldne |
| Toote tüüp | Seinavalgustid |
| Stiil | Modernne |
| Kaal (kg) | 1.520000 |
| Laius | 10 cm |