LED-seinavalgusti Searchlight Clamp 6 must 63 cm on Searchlighti modernse joonega seinavalgusti, mis ühendab musta metallviimistluse ja torukujulise klaaskupli. See on praktiline valik peegli kõrvale magamistuppa, esikusse või garderoobi ning tänu IP44 kaitseastmele sobib hästi ka vannituppa, kus esineb pritsmeid.
Integreeritud LED annab ühtlase ja meeldiva sooja valge valguse, mis sobib igapäevatoimetusteks ning loob samal ajal rahuliku üldmulje. Kui soovid õhtuti pehmemat valgust või vajad täpsemaks tegevuseks eredamat valgust, aitab hämardatav funktsioon leida sobiva taseme.
| Kaubamärk | SEARCHLIGHT |
| Tootekood | 1504711 |
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Läbimõõt | 9 cm |
| Mõõdud | 63 x 9 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 5053423168135 |
| Võimsus (W) | 24 |
| Energiaklass | G |
| Korgus | 63 cm |
| Sise-/välistingimustesse | Sisetingimustesse |
| Kaitseklass | IP44 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 1840 |
| Tootenimetus | LED-seinavalgusti Searchlight Clamp 6 must 63 cm |
| Netokaal (kg) | 1.680 |
| Peamine värv | Must |
| Toote tüüp | Seinavalgustid |
| Stiil | Modernne |
| Kaal (kg) | 2.300000 |
| Laius | 9 cm |