LED-seinavalgusti Searchlight Clamp 6 kuldne 32,5 cm er SEARCHLIGHTi modernse joonega seinavalgusti, mis sobib hästi nii vannituppa kui ka magamistuppa, esikusse või garderoobi. IP44 kaitseaste teeb selle pritsmekindlaks, seega on see turvaline valik ka niiskemates tingimustes, näiteks peegli kõrvale.
Integreeritud led-valgusallikas annab ühtlase valguse ning vähendab vajadust pirni vahetada. Soe valge valgus (3000 K) on silmale mugav ja sobib igapäevasteks toimetusteks, samas kui hämardatav funktsioon võimaldab luua õhtuseks ajaks rahulikuma valgusmeeleolu.
| Kaubamärk | SEARCHLIGHT |
| Tootekood | 1504710 |
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Sügavus | 9 cm |
| Mõõdud | 6 x 32.5 x 9 cm ( L x K x S ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 5053423268095 |
| Võimsus (W) | 7 |
| Energiaklass | G |
| Korgus | 32.5 cm |
| Sise-/välistingimustesse | Sisetingimustesse |
| Kaitseklass | IP44 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 561 |
| Tootenimetus | LED-seinavalgusti Searchlight Clamp 6 kuldne 32,5 cm |
| Netokaal (kg) | 0.720 |
| Peamine värv | Kuldne |
| Toote tüüp | Seinavalgustid |
| Stiil | Modernne |
| Kaal (kg) | 0.900000 |
| Laius | 6 cm |