LED-seinavalgusti Searchlight Clamp 6 must 43 cm er modernse joonega seinavalgusti, mis sobib hästi peegli valgustamiseks magamistoas, garderoobis, esikus või vannitoas. Must metallkorpus ja klaasist varjund mõjuvad puhtalt ning ajatu disain sobitub erinevate sisekujundusstiilidega. SEARCHLIGHTi valgusti annab soojust valget valgust, mis on mugav igapäevatoimetusteks ning ei mõju liiga külmalt.
Tänu IP44 kaitseastmele on valgusti pritsmekindel ja seetõttu turvaline valik ka vannituppa. Integreeritud LED teeb paigalduse ja kasutamise lihtsaks ning vähendab vajadust hoolduseks. Kui soovid valgust ruumi ja kellaaja järgi kohandada, on hämardatav funktsioon selleks praktiline võimalus (vajab sobivat dimmerit).
| Kaubamärk | SEARCHLIGHT |
| Tootekood | 1504712 |
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Läbimõõt | 8.5 cm |
| Mõõdud | 43 x 8.5 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 5053423168142 |
| Võimsus (W) | 17 |
| Energiaklass | G |
| Korgus | 43 cm |
| Sise-/välistingimustesse | Sisetingimustesse |
| Kaitseklass | IP44 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 1299 |
| Tootenimetus | LED-seinavalgusti Searchlight Clamp 6 must 43 cm |
| Netokaal (kg) | 1.210 |
| Peamine värv | Must |
| Toote tüüp | Seinavalgustid |
| Stiil | Modernne |
| Kaal (kg) | 1.600000 |
| Laius | 8.5 cm |