
LED-seinavalgusti Searchlight Clamp 6 kuldne 43 cm er modernse joonega seinavalgusti, mis sobib hästi peegli valgustamiseks magamistoas, esikus, garderoobis või vannitoas. Searchlighti valgustil on metallist korpus ja klaasist torukujuline kuppel, mis aitab valgusel ühtlaselt ja meeldivalt ruumi jaotuda.
Integreeritud led annab sooja valge valguse, mis on silmale mugav ning sobib igapäevaseks kasutamiseks. Tänu IP44 kaitseastmele on valgusti pritsmekindel ja turvaline valik niiskematesse tingimustesse. Kui soovid luua õhtul rahulikumat atmosfääri või vajad hommikul rohkem valgust, annab hämardatav funktsioon võimaluse heledust paindlikult reguleerida.
| Kaubamärk | SEARCHLIGHT |
| Tootekood | 1504709 |
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Sügavus | 12.8 cm |
| Mõõdud | 8.5 x 43 x 12.8 cm ( L x K x S ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 5053423168159 |
| Võimsus (W) | 17 |
| Energiaklass | G |
| Korgus | 43 cm |
| Sise-/välistingimustesse | Sisetingimustesse |
| Kaitseklass | IP44 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 1410 |
| Tootenimetus | LED-seinavalgusti Searchlight Clamp 6 kuldne 43 cm |
| Netokaal (kg) | 1.350 |
| Peamine värv | Kuldne |
| Toote tüüp | Seinavalgustid |
| Stiil | Modernne |
| Kaal (kg) | 1.800000 |
| Laius | 8.5 cm |