Osram Star MR16 on GU5.3-pesaga LED-lamp, mis tekitab ereda külma valge valguse. Sobib hästi suunatud valgustuseks, kus on vaja täpset ja energiasäästlikku valgust. LED-lamp säästab energiat ja kestab oluliselt kauem kui tavalised halogeenlambid.
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1569498 |
| Värvitemperatuur (K) | 4000 |
| Läbimõõt | 5 cm |
| Mõõdud | 4.4 x 5 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4099854458446 |
| Võimsus (W) | 6.1 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15 |
| Korgus | 4.4 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Valgusvoog (lm) | 621 |
| Tootenimetus | LED-lamp Osram Star MR16 GU5.3 6,1 W 621 lm 4000 K 1 tk/pk |
| Netokaal (kg) | 0.038 |
| Sokkel | GU5.3 |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 0.055000 |