Energiasäästlik LED-lamp, millel on väga pikk eluiga – kuni 25 000 tundi. See tarbib oluliselt vähem energiat kui traditsioonilised hõõg- või halogeenlambid, aidates vähendada energiakulu ja pikendada vahetusvälpa.
Tänu kompaktsele täisklaasist disainile ja ühekordsele optikale on halogeenlampide asendamine lihtne ja vaevatu. Lamp tagab kõrge värvitäpsuse ja värvide järjepidevuse tänu kitsale värvitemperatuuri sidumisele.
Toode sobib suurepäraselt ökonoomseks prožektoriks ning on ideaalne LED-alternatiiv tavalistele madalpingelampidele. Lisaks on lamp hämardatav paljude tavapäraste dimmeritega, võimaldades luua täpselt soovitud meeleolu igas ruumis.
Tehniline info
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1527515 |
| Läbimõõt | 5 cm |
| Mõõdud | 4.4 x 5 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 4099854457012 |
| Võimsus (W) | 3.4 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 25000 |
| Korgus | 4.4 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Valguse hajumine (°) | 36 |
| Valgusvoog (lm) | 345 |
| Tootenimetus | LED-lamp Superstar MR16 12 V 50 36D GU5.3 3,4W 2700K |
| Netokaal (kg) | 0.036 |
| Peamine värv | Läbipaistev/värvitu |
| Toote tüüp | Kohtvalgustite lambid |
| RA-väärtus | 90 |
| Sokkel | GU5.3 |
| Pinge (V) | 12 |
| Kaal (kg) | 0.044000 |
