
Osram Star MR16 on GU5.3 sokliga LED-lamp, mis annab tõhusat ja sooja valget valgust. Ideaalne kohtvalgustuseks ja traditsiooniliste halogeenlampide asendamiseks.
LED-lamp säästab energiat ja kestab oluliselt kauem kui traditsioonilised halogeenlambid.
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1527608 |
| Värvitemperatuur (K) | 2700 |
| Läbimõõt | 5 cm |
| Mõõdud | 4.4 x 5 x 5 x 5 cm ( P x L x K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4099854458422 |
| Võimsus (W) | 6.1 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Korgus | 5 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 4.4 cm |
| Valguse hajumine (°) | 36 |
| Valgusvoog (lm) | 621 |
| Tootenimetus | LED-lamp Osram Star MR16 GU5.3 6,1W 621 lm 2700K 1 tk/pakk |
| Netokaal (kg) | 0.038 |
| Peamine värv | Läbipaistev/värvitu |
| Toote tüüp | Kohtvalgustite lambid |
| RA-väärtus | 80 |
| Sokkel | GU5.3 |
| Pinge (V) | 12 |
| Kaal (kg) | 0.048000 |
| Laius | 5 cm |