
Osram Star Classic P25 on läbipaistev kupliga LED-pirn, mis annab värsket ja jahedat valget valgust. See sobib eriti hästi ruumidesse, kus on vaja rõõmsamat ja täpsemat valgustust.
LED-pirn säästab energiat ja kestab oluliselt kauem kui traditsioonilised hõõglambid.
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1527599 |
| Klaasi värvus | Läbipaistev |
| Värvitemperatuur (K) | 4000 |
| Läbimõõt | 4.5 cm |
| Mõõdud | 8.4 x 4.5 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4099854467103 |
| Võimsus (W) | 1.8 |
| Energiaklass | D |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Korgus | 8.4 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Valguse hajumine (°) | 300 |
| Valgusvoog (lm) | 250 |
| Tootenimetus | LED-lamp Osram Star Classic P25 E27 1,8 W 250 lm 4000 K 1 tk/pakk |
| Netokaal (kg) | 0.020 |
| Peamine värv | Läbipaistev/värvitu |
| Toote tüüp | Globe lambid |
| RA-väärtus | 80 |
| Sokkel | E27 |
| Pinge (V) | 240 |
| Kaal (kg) | 0.032000 |