
See LED-lamp tarbib vaid 1,8 vatti, kuid valgusvoog 250 luumenit vastab traditsioonilisele 25 W hõõglambile. Kroonlamp kiirgab külma valget valgust ja E14 sokli abil saab selle hõlpsasti asendada vähem energiatõhusaid hõõglampe.
Külm valge valgus sobib hästi üldvalgustuseks ruumides nagu töötuba või köök ning täiendab paljusid erinevaid klassikalisi lambidisainilahendusi.
Mõõtmed: 7,8 × 4,5 cm
Pinge: 220–240 V
Võimsus: 1,8 W
Sokkel: E14
Värvustemperatuur: 4000 K
Valgusvoog: 250 lm
Energiaklass: D
Eeldatav kasutusiga: 15 000 tundi
Värviedastusindeks (Ra): 80
Dimmimisvõimalus: ei
Klaasi värv: läbipaistev
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1527646 |
| Klaasi värvus | Läbipaistev |
| Värvitemperatuur (K) | 4000 |
| Läbimõõt | 4.5 cm |
| Mõõdud | 8.4 x 4.5 x 4.5 x 4.5 cm ( P x L x K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4099854467165 |
| Võimsus (W) | 1.8 |
| Energiaklass | D |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Korgus | 4.5 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 8.4 cm |
| Valguse hajumine (°) | 300 |
| Valgusvoog (lm) | 250 |
| Tootenimetus | LED-lamp Star Classic P 25 CL 1,8W/4000K E14 |
| Netokaal (kg) | 0.016 |
| Peamine värv | Läbipaistev/värvitu |
| Toote tüüp | Kroon valgustid |
| RA-väärtus | 80 |
| Sokkel | E14 |
| Pinge (V) | 240 |
| Kaal (kg) | 0.027000 |
| Laius | 4.5 cm |