Soe valgus. Madal energiatarbimine ja pikk kasutusiga.
Tehniline info
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1042247 |
| Klaasi värvus | Läbipaistev |
| Läbimõõt | 2.5 cm |
| Mõõdud | 8 x 2.5 cm ( P x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4058075432932 |
| Võimsus (W) | 4 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 8 cm |
| Valgusvoog (lm) | 470 |
| Tootenimetus | LED-lamp Osram Special T26 4W/2700K E14 |
| Netokaal (kg) | 0.022 |
| Toote tüüp | Perfume bulbs |
| RA-väärtus | ≥80 |
| Tootesari | Star |
| Sokkel | E14 |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 0.036000 |
