
Osram Star Classic A25 on energiatõhus ja pikaealine LED-lamp, mis toob traditsioonilise hõõglambi välimuse kaasaegsele valgustusele. Läbipaistev kuppel ja filamendistruktuur loovad meeldiva sooja valge valguse, mis sobib suurepäraselt kodu väiksematesse valgustitesse ja hubase üldvalgustuse loomiseks. LED-lamp säästab energiat ja kestab märkimisväärselt kauem kui traditsioonilised hõõglambid.
Tehniline info
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1527597 |
| Klaasi värvus | Läbipaistev |
| Värvitemperatuur (K) | 2700 |
| Läbimõõt | 6 cm |
| Mõõdud | 10.5 x 6 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4099854466250 |
| Võimsus (W) | 1.8 |
| Energiaklass | D |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Korgus | 10.5 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Valguse hajumine (°) | 300 |
| Valgusvoog (lm) | 250 |
| Tootenimetus | LED-lamp Osram Star Classic A25 E27 1,8 W 250 lm 2700 K |
| Netokaal (kg) | 0.032 |
| Peamine värv | Läbipaistev/värvitu |
| Toote tüüp | Globe lambid |
| RA-väärtus | 80 |
| Sokkel | E27 |
| Pinge (V) | 240 |
| Kaal (kg) | 0.047000 |