Osram Star Classic B40 on energiasäästlik ja pikaealine LED-lamp, mis toob kaasa traditsioonilise hõõglambi välimuse kaasaegsesse valgustusse. Ere kuppel ja filamentstruktuur loovad meeldiva sooja valge valguse, mis sobib suurepäraselt üldvalgustuseks kodu erinevates ruumides. LED-lamp säästab energiat ja kestab oluliselt kauem kui tavalised hõõglambid.
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1569418 |
| Värvitemperatuur (K) | 2700 |
| Läbimõõt | 3.5 cm |
| Mõõdud | 9.2 x 3.5 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4099854467066 |
| Võimsus (W) | 3.4 |
| Energiaklass | D |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15 |
| Korgus | 9.2 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Valgusvoog (lm) | 470 |
| Tootenimetus | LED-lamp Osram Star Classic B40 E27 3,4 W 470 lm 2700 K kirgas 1 tk/pk |
| Netokaal (kg) | 0.020 |
| Sokkel | E27 |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 0.032000 |