Osram Star Classic P40 on dimmerdatav LED-pirn opaalkattega, mis loob pehme ja sooja valge valguse. Sobib atmosfäärseks ja mitmekülgseks valgustamiseks, kus valgustust saab vajaduse järgi reguleerida.
LED-pirn säästab energiat ja kestab märkimisväärselt kauem kui traditsioonilised hõõglambid.
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1527626 |
| Klaasi värvus | Matt |
| Värvitemperatuur (K) | 2700 |
| Läbimõõt | 4.5 cm |
| Mõõdud | 8.4 x 4.5 cm ( P x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 4099854444906 |
| Võimsus (W) | 3.4 |
| Energiaklass | D |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Korgus | 4.5 cm |
| Pikkus | 8.4 cm |
| Valguse hajumine (°) | 320 |
| Valguse toon | Soe valge |
| Valgusvoog (lm) | 470 |
| Tootenimetus | LED-lamp Osram Star Classic P40 DIM E14 3,4 W 470 lm 2700 K opaal 1 tk/pakk |
| Netokaal (kg) | 0.014 |
| Toote tüüp | Globe lambid |
| RA-väärtus | 80 |
| Sokkel | E14 |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 0.026000 |
| Laius | 4.5 cm |