Osram Star Classic B40 on energiasäästlik ja pika elueaga LED-lamp, mis toob traditsioonilise hõõglambi välimuse kaasaegsele valgustusele. Läbipaistev lamp ja filamentstruktuur loovad meeldiva sooja valge valguse, mis sobib suurepäraselt üldvalgustuseks erinevates koduruumides.
LED-lamp säästab energiat ja kestab märkimisväärselt kauem kui traditsioonilised hõõglambid.
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1569432 |
| Värvitemperatuur (K) | 2700 |
| Läbimõõt | 3.5 cm |
| Mõõdud | 10 x 3.5 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4099854469077 |
| Võimsus (W) | 3.4 |
| Energiaklass | D |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15 |
| Korgus | 10 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Valgusvoog (lm) | 470 |
| Tootenimetus | LED-lamp Osram Star Classic B40 E14 3.4 W 470 lm 2700 K 2 tk/pakk |
| Netokaal (kg) | 0.016 |
| Sokkel | E14 |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 0.084000 |