
Osram Star Classic A40 on energiatõhus ja pikaealine LED-lamp, mis toob traditsioonilise hõõglambi välimuse kaasaegsele valgustusele. Läbipaistev kuppel ja filamendistruktuur annavad jaheda valge valguse, mis sobib hästi kodu erinevatesse ruumidesse ja üldvalgustuseks. LED-lamp säästab energiat ja kestab oluliselt kauem kui traditsioonilised hõõglambid.
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1527592 |
| Klaasi värvus | Läbipaistev |
| Värvitemperatuur (K) | 4000 |
| Läbimõõt | 6 cm |
| Mõõdud | 10.5 x 6 x 6 x 6 cm ( P x L x K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4099854466380 |
| Võimsus (W) | 3.4 |
| Energiaklass | D |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Korgus | 6 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 10.5 cm |
| Valguse hajumine (°) | 300 |
| Valgusvoog (lm) | 470 |
| Tootenimetus | LED-lamp Osram Star Classic A40 E27 3,4 W 470 lm 4000 K kirgas 1 tk/pk |
| Netokaal (kg) | 0.031 |
| Peamine värv | Läbipaistev/värvitu |
| Toote tüüp | Kroon valgustid |
| RA-väärtus | 80 |
| Sokkel | E27 |
| Pinge (V) | 240 |
| Kaal (kg) | 0.046000 |
| Laius | 6 cm |