
See LED-lamp tarbib 3,4 vatti ja annab valgusvoo 470 luumenit, mis vastab traditsioonilisele 40-vatisele hõõglambile. Kroonlamp kiirgab külma valget valgust ning E14 sokli abil saab see hõlpsasti asendada vähem energiatõhusaid hõõglampe.
Tänu külmale valgele värvustemperatuurile sobib kroonlamp hästi üldvalgustuseks ruumidesse nagu töötuba või köök, kus see täiendab paljusid erinevaid ja klassikalisi valgustikujundusi.
Mõõtmed: 7,8 × 4,5 cm
Pinge: 220–240 V
Võimsus: 3,4 W
Sokkel: E14
Värvustemperatuur: 4000 K
Valgusvoog: 470 lm
Energiaklass: D
Eeldatav kasutusiga: 15 000 tundi
Värviedastusindeks (Ra): 80
Dimmimisvõimalus: ei
Klaasi värv: läbipaistev
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1527642 |
| Klaasi värvus | Läbipaistev |
| Värvitemperatuur (K) | 4000 |
| Läbimõõt | 4.5 cm |
| Mõõdud | 8.4 x 4.5 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4099854468339 |
| Võimsus (W) | 3.4 |
| Energiaklass | D |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Korgus | 8.4 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Valguse hajumine (°) | 300 |
| Valgusvoog (lm) | 470 |
| Tootenimetus | LED-lamp Star Classic P 40 CL 3,4W/4000K E14 |
| Netokaal (kg) | 0.015 |
| Peamine värv | Läbipaistev/värvitu |
| Toote tüüp | Globe lambid |
| RA-väärtus | 80 |
| Sokkel | E14 |
| Pinge (V) | 240 |
| Kaal (kg) | 0.027000 |