
Osram Star Par16 tekitab meeldivat sooja valget valgust, mis toob interjööri värvid pehmel ja loomulikul viisil esile. Ideaalne atmosfääriliseks ja hubaseks valgustuseks.
LED-lamp säästab energiat ja kestab palju kauem kui traditsioonilised hõõglambid.
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1527628 |
| Värvitemperatuur (K) | 2700 |
| Läbimõõt | 5 cm |
| Mõõdud | 5.4 x 5 x 5 x 5 cm ( P x L x K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4099854457388 |
| Võimsus (W) | 6.1 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Korgus | 5 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 5.4 cm |
| Valguse hajumine (°) | 36 |
| Valgusvoog (lm) | 575 |
| Tootenimetus | LED-lamp Osram Star Par16 GU10 6,1 W 575 lm 2700 K 1 tk/pakk |
| Netokaal (kg) | 0.039 |
| Peamine värv | Läbipaistev/värvitu |
| Toote tüüp | Kohtvalgustite lambid |
| RA-väärtus | 80 |
| Sokkel | GU10 |
| Pinge (V) | 240 |
| Kaal (kg) | 0.049000 |
| Laius | 5 cm |