LED-solarvalgusti Bauhaus Fara päikesetoitel töötav modernse välimusega aiavalgusti, mis aitab tuua esile peenraid, teeradu ja istutusalasid ka pimedal ajal.
Valgusti ei vaja kaableid ega eraldi paigaldust: tänu maavaiale saad selle kiiresti soovitud kohta kinnitada. Valgusti on mõeldud välitingimustesse ning sobib kasutamiseks aias, terrassil ja rõdul. Sisse- ja väljalülitamine käib valgusti põhjas asuva lülitiga.
| Kaubamärk | BAUHAUS |
| Tootekood | 1406628 |
| Kupli värvus | Valge |
| Läbimõõt | 30 cm |
| Mõõdud | 73 x 30 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 4024506507715 |
| Korgus | 73 cm |
| Sise-/välistingimustesse | Välitingimustesse |
| Kaitseklass | IP44 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 4 |
| Tootenimetus | LED-solarvalgusti Bauhaus Fara |
| Netokaal (kg) | 0.729 |
| Toote tüüp | Solarvalgustid |
| Stiil | Modernne |
| Pinge (V) | 1.2 |
| Kaal (kg) | 0.950000 |