5 LED-i, ühe pirni kohta 0,2 W. Hämarasensor.
Tehniline info
| Kaubamärk | REV |
| Tootekood | 1601269 |
| Sügavus | 7 cm |
| Mõõdud | 4 x 11 x 7 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 4006341701428 |
| Võimsus (W) | 1 |
| Korgus | 11 cm |
| Tootenimetus | LED-öövalgusti REV hämaralülitiga |
| Netokaal (kg) | 0.550 |
| Peamine värv | Valge |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 0.550000 |
| Laius | 4 cm |