
LED-lamp Eglo Connect.z PAR16 50 90° 4,9 W GU10 RGB nutikas GU10 sokliga led-lamp, mis sobib hästi kohtvalgustitesse ja suunatavate valgustite jaoks. EGLO nutivalgustuse lahendus võimaldab valida nii sooja, neutraalset kui ka külma valget valgust ning kasutada ka värvilist RGB-valgust, et luua eri olukordadeks sobiv atmosfäär.
Valgust saab juhtida AwoX HomeControl rakendusega ning ühendus käib Bluetoothi või ZigBee 3.0 kaudu. Soovi korral saab kasutada ka kaugjuhtimispulti (müüakse eraldi). Tänu hämardamise võimalusele saad valguse heledust täpselt kohandada.
Märkus: Kaugjuhtimispult müüakse eraldi.

| Kaubamärk | EGLO |
| Tootekood | 1208613 |
| Klaasi värvus | Valge |
| Värvitemperatuur (K) | 2700-6500 |
| Läbimõõt | 5 cm |
| Mõõdud | 5.9 x 5 cm ( P x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 9002759122515 |
| Võimsus (W) | 4.9 |
| Energiaklass | G |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 20000 |
| Pikkus | 5.9 cm |
| Valgusvoog (lm) | 345 |
| Tootenimetus | LED-lamp Eglo Connect.z PAR16 50 90° 4,9 W GU10 RGB |
| Netokaal (kg) | 0.038 |
| Peamine värv | Valge |
| Toote tüüp | Kohtvalgustite lambid |
| RA-väärtus | ≥80 |
| Sokkel | GU10 |
| Värvus | Matt valge |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 0.078000 |